2737
2734
عنوان

سوااال

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 37 پست
چ مطالعه ای؟

ببین من کل داستان لیلی و مجنون رو خوندم. غزلیات سعدی، دیگه نشمرم برات کلی منظومه های عاشقانه عربی و فارسی خوندم. تقریباً میتونم دربارش تدریس کنم!

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من کل داستان لیلی و مجنون رو خوندم. غزلیات سعدی، دیگه نشمرم برات کلی منظومه های عاشقانه عربی و ...

چ خووووب

در پناه حق باشید یاحق❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
2731
چرا؟ شکستی خوردی؟

شکست که فکر نکنم،من کلا اعتقاد دارم احساسات پر پایه تلقینه ،اعتقاد دارم هیچ انسانی نمیتونه عشق واقعی رو تجربه کنه.....اعتقاد دارم انسان فقط میتونه عاشق خودش بشه....

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
دوستان من منظورم بع دل نشستنه وگرنع خب عشق اول دوس داشتنه و ب مرور زمان بیشتر ک بشع میشه عشق

بله با یک نگاه میتونه طرف به دل بشینه.

اما عشق و دوست داشتن با یک نگاه حاصل نمیشه.

بله با یک نگاه میتونه طرف به دل بشینه. اما عشق و دوست داشتن با یک نگاه حاصل نمیشه.

منم منظورم همین بودع.

میشع اون سوالمم جواب بدید

2738
منم منظورم همین بودع. میشع اون سوالمم جواب بدید

یک نگاه میتونه عامل بوجود آورنده عشق باشه.اما با یک نگاه  فقط ،

عشق  کامل بعیده بوجود بیاد.

مگر اینکه عشق رو به دلباخته زیبایی تعریف کنیم و طرف هم  خیلی زیبا باشه .

یک نگاه میتونه عامل بوجود آورنده عشق باشه.اما با یک نگاه  فقط ، عشق  کامل بعیده بوجود بیا ...

درسته.

نه سوالم اینه که

یع پسر چقد واسه بدست اوردن دختر مورد علاقش میجنگه؟؟

درسته. نه سوالم اینه که یع پسر چقد واسه بدست اوردن دختر مورد علاقش میجنگه؟؟

بستگی داره به اون حد از عاشقی و توان ومقاومت پسر.

یعنی اگه خیلی دیوانه باشه که دختر رو میدزده.

بستگی داره به اون حد از عاشقی و توان ومقاومت پسر. یعنی اگه خیلی دیوانه باشه که دختر رو میدزده.

اهااا

ممنونم

اره خودم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2706