2726
عنوان

درمان افسردگی تورو خدا بیاید کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 31 پست
خب حتما آدم خونسرد وبی خیالیه شماام با این اخلاقش کنار بیا شاید واقعادست خودش نباشه وشما براش مهم با ...

خیلی ازش خواستم . یعنی با زبون میگم یه کم محل بده به من . میگه چشم .اونوقت ساعت ۱۱ از سرکار میام گاهی میبینم خوابه .دیگه نمیگه بزار ببینم زنمو نکشته باشن .مرد زنده است کجاست .همشم میگه تو که بچه نیستی تو که عاقلی .این جوابشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قلبت را بسپاربه کسی که بیشتر هرکس تو را دوست دارد او همیشه منتظر توست او شنونده ترین کس ومهرباترین مهربانان است به فطرت خداگونه بشر برگردداو همواره با اغوش باز پذیرای ماست کافی است صادقانه به او دل بدهی ببین او صدها دل به تو میدهد او منتظر ماست به ندای پاک قلبت گوش کن او تو را میخاند اخر تو مخلوق او هستی او ماوا وعشق مطلق است اگر از فطرت خداگونه دور افتی عکس العملش این است که تمام احساس های بد دنیا انسان را در برمیگیرد پوچی غم شدید ناراحتی استرس واضطراب مداوم, گیجی بی هدفی خفقان و.... برو اجازه بده پروردگارت قلبت را تسخیر کند بس است دیگر اندوه جان فرسا برو وخودت را به چشمه سار زلال عشق معبود وصل کن ببین چگونه درونت را زیرو رو میکند وقلبت پر از سرور وعشق و ارامش واقعی میشود وانجاست که باید تولد دوباره ات را به جشن بنشینی.😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
قلبت را بسپاربه کسی که بیشتر هرکس تو را دوست دارد او همیشه منتظر توست او شنونده ترین کس ومهرباترین م ...

من با خدا هیچ کاری ندارم دوست عزیز. خدا باشه واسه بقیه .چند سال پیش مجرد که بودم یه آقای فوق مولتی میلیاردر بهم پیشنهاد ازدواج داد در صورتی که زن و دو تا پسر داشت . بچه هاش ناقص بودن گفت باهام ازدواج کن بچه بیار هر کشوری اراده کردی میبرمت برای زایمان .یک سال شب و روز دنبالم بود .با خدا عهد بستم گفتم خدایا من نمیخوام زندگی زن دیگه ای و نابود کنم . با اینکه عاشق پولم عاشق زندگی اروپام.  من این آدمو پس میزنم ولی قرارمون باشه یه پسر خوب خودت سر راهم بزار .اینم اوضاع الانمه.... خدا کجاست؟!

اولا که عزیزم اصلا به خودکشی فکر نکن 

کسی که خودکشی میکنه روحش دائم در عذاب شدید قرار میگیره یعنی هر چقدر فکر کنی اوضاع روحیت خرابه بعد خودکشی هزار برابر بد تر میشه حال روحت

به فکر درمان درست حسابی باش 

برای زندگیت که باید بری پیش یه مشاور خوب تا بتونی رابطت رو با شوهرت خوب کنی.برای خودت هم باید بری پیش یه روانپزشک خوب که با دارو سطح مواد و هورمونای شادی مغزت رو ببره بالاتر و همزمان پیش یه روانکاو و مشاور هم بری که دیگه عالیه

خودتو باا کار های خونه سرگزم کن 

برنامه ریزی داشته باش واسه لحظه به لحظه زندگیت

وانمود کن که شاد و خوشحالی تا واقعا شادی تو زندگیت بهت رو کنه

ورزش کن حتما

هر روز یه قاشق روغن زیتون بخون خیلی برای افسردگی خوبه

غذاهاتو با روغن زیتون سرخ کن 

برو زیر نور خورشید روزی چند دقیقه 

آهنگای غمگین گوش نده .

کارهای هنری انجام بده 

تصاویر مناظر زیبا رو نگاه کن 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
اولا که عزیزم اصلا به خودکشی فکر نکن  کسی که خودکشی میکنه روحش دائم در عذاب شدید قرار میگیره ی ...

دوست عزیزم من از ۱۲ ظهر تا ۱۰ شب سرکارم . البته بعضی روز ها .کارم آزاده . سرم حسابی گرمه .اما وقتی برمیگردم خونه انگار در یخچال و باز میکنم . یه قبرستون سرده. همه ی این دکترارو میخوام برم اما کسی باید معرفی کنه .دیگه طاقت ندارم از مشاور بدم ضربه روحی بخورم 

دوست عزیزم من از ۱۲ ظهر تا ۱۰ شب سرکارم . البته بعضی روز ها .کارم آزاده . سرم حسابی گرمه .اما وقتی ب ...

عزیزم درکت میکنم بعضی وقتا زندگی سخت و تلخ میشه 

توی سایت nobat.ir دنبال دکتر مورد نظرت بگرد و بهترینشو انتخاب کن

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

برو به پیج دکتر چاووشی سر بزن بهش دایرکت بده شاید بتونه کمکت کنه 

https://instagram.com/dr.behzad.chavooshi?igshid=gyazq14gavpm

من با خدا هیچ کاری ندارم دوست عزیز. خدا باشه واسه بقیه .چند سال پیش مجرد که بودم یه آقای فوق مولتی م ...

اینم یه امتحانه از عهده امتحان اول خوب بر اومدی که نخاستی ظلم کنی ونتیجه اش رو خواهی دید همه چیز اینجا نیس خداوند از خجالتت در خاهد امد هرچن که ماهر کارکنیم واسه خودمون میکنیم او نیازمند ما نیس ولی این امتحان دیگه ای که بزرگ تر میکنه ومحکم تر تو رفتارت با شوهرت خودتم تجدید نظر کن اخه معیار خوب بودن از نظر هر کی فرق میکنه جونم ولی معمولا مردا زیاد تو قید وبند وریزبین نیستن خدا به قلبت ارامش بده زیاد سخت نگیر که سخت میگذره تلاش بکن واسه زندگیت ولی سخت نگیر 😘😘😘😘😘

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
ممنون قربونت بشم فالوش کردم الان میرم نوبت دات آی آر هم نگاه میکنم قربون دستت 

😘😘😘 ایشالله همیشه سالم و خوشحال و سرزنده باشی ❤❤❤❤ زندگیت لر وفق مرادت باشه ایشالله

بهم معرفی میکنی ؟ 

دکتر فریبرز نعمتی زاده خودم میرم پیششون واسه افسردگی و وسواس فکری عالی هستن تو نت بزن میاد ۵ ستارست

تیکرم واسه رسیدن به آرزومه اگه دوست داشتین صلوات برام بفرستین
2706