2733
2734

غیر از نیاز جنسی چه دلیل دیگه ای باید واسه ازدواج داشته باشیم

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
از تنهایی دراومدن .بچه دارشدن .

حالم از بچه بهم میخوره ولی فقط دردسر هستش😏

تنهایی رو هم با داشتن دوستای خوب میشه جبران کرد

حالم از بچه بهم میخوره ولی فقط دردسر هستش😏 تنهایی رو هم با داشتن دوستای خوب میشه جبران کرد

زن ومرد مکمل همن وقتی ازدواج نکنن احساس خلا میکنن توزندگی .درکنارهم به آرامش میرسن و به محبت هم نیاز دارن .وقتی یه دختر ازدواج نکنه یه طورایی انگار سربار خانوادشه

خدایا خیلی شکرت   
2738
زن ومرد مکمل همن وقتی ازدواج نکنن احساس خلا میکنن توزندگی .درکنارهم به آرامش میرسن و به محبت هم نیاز ...

با جمله اخرتون موافق نیستم 

نظر من اينكه كسي كه اولش ازدواج ميكنه به خيانت فكر نميكنه واقعا ميخواد با طرف خوشبخت بشه ولي بعد چندسال ممكنه به علتهاي مختلف سمت خيانت بره

اشتباه نكن، نه زيبايي تو، نه محبوبيت تو،مرا مجذوب خود نكرد، تنها آن هنگام كه روح زخمي مرا بوسيدي، من عاشقت شدم
نظر من اينكه كسي كه اولش ازدواج ميكنه به خيانت فكر نميكنه واقعا ميخواد با طرف خوشبخت بشه ولي بعد چند ...

اره حب منم همینو میگم که نمیشه اعتماد کرد

منظورتون از ثبات نسبی چیه دقیقا

یعنی اون رو بشناس قلقش رو دست بگیر از تکنیکای روانشناسی برای رام کردنش استفاده کن تمام توجهش رو به خودت جلب کن

در تاریخ ۱۵/۵/۱۴۰۲بهترین اتفاقات زندگیم افتادامیدوارم که به هدفم برسم
یعنی اون رو بشناس قلقش رو دست بگیر از تکنیکای روانشناسی برای رام کردنش استفاده کن تمام توجهش رو به خ ...

خب من میگم ازکجا معلوم که بعدا اشتباهی نکنه و فک کنم به ریسکش نمیرزه

2706