2703
2553
عنوان

من از بچگی جوجه اردک و جوجه رنگی می‌خواستم هیشکی برام نخرید

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 28 پست

من برعکس تو هی میگفتم نخرین یا داداشم میخرید یا خواهرم منم ک فرار میکردم از بس میترسم الانم نامزدم عاشق پرنده اس😑

فقد جوری زندگی کن ک پیش خودت شرمنده نشی  بقیش دیگه مهم نی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من برعکس تو هی میگفتم نخرین یا داداشم میخرید یا خواهرم منم ک فرار میکردم از بس میترسم الانم نامزدم ع ...

منم مث سگ از پرنده و جانور میترسم🤪🤪🤪

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
2456
من فقط از گربه بدم میاد

من از همه چی 

حتی جوجه پنبه ای😂

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
2714
خوش بحالت یدونه بچه بودیم برا دختر دوست بابام بود  بابام چند دقیقه آوردش تو خونه اینقدر بامز ...

من همیشه این موقع ها اردک میگرفتم خیلی داشتم یه بارم یکیشونو ک خیلی دوس داشتم مرد انقد گریه کردم بابام رفت13تا خرید اورد الانم سه تا دارم باهاشون سرگرمم