2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چیکار کنیم ک دوست پسرمون هی دلش تنگ بشه بگه بیابریم بیرون خیلی خلاصه دلش منو بخاد؟البته با اجازه اسی

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  
2456
خودت باش ولی زیاد بهشون رو نده و صمیمیم نشو خیلی

خودم میشم میگم عین دختر باهاشون رفتار کن 

بعد دوستام میان میگن شوخیات حد و مرز نداره 

رعایت کن 

نمیدونم چه گلی به سر بریزم

هرپسری قلق خاص خودشو داره با هرکی آشنا شدی قلقشو پیدا کن اما اگه همینجور تو اجتماع منظورته خب باید بگم ک بهشون رو نده خانومانه و محترم برخورد کن و کمی هم غرور برای برخورد با پسرا بد نیس بلکع لازمم هس

فقد جوری زندگی کن ک پیش خودت شرمنده نشی  بقیش دیگه مهم نی  
خودم میشم میگم عین دختر باهاشون رفتار کن  بعد دوستام میان میگن شوخیات حد و مرز نداره  رع ...

ینی چی شوخیات حد مرز نداره🙄

من همون سینگل آی کیو بالام ک دست رد ب سینه همه زده 😎
2714

اخه پسر چه خریه که بلد باشی باهاش چطور رفتار کنی

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡
یعنی مثلا  چمیدونم  عین دوتا دختر  که باهم شوخی میکنن  همون شدخیا رو با اونا ...

ن دیگ باید ی مرزایی بذاری چون اونا جنبه ندارن زیاد صمیمی خودمونی نشو عادی باش باهاشون

من همون سینگل آی کیو بالام ک دست رد ب سینه همه زده 😎
خری نیست عضوی از جامعیت  جدی نمیدونم چجور با هر کسی رفتار کنم  به کی چی بگم  چجور ...

خب قطعا رفتاری که با یه پسر باید بکنی فرق داره با رفتارت با یه دختر ..به پسرا باید خیلییی کم رو بدی ..باید حرفای رو بهشون بزنی که با شخصیتت سازگار باشع و وقتی داری با یه پسر حرف میزنی حد و حدودو رعایت کنی و مثل یه دختر باهاش صمیمی برخورد نکنی

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡
2706