1735
1707

خانوم های هنرمند تو خونه اگه دنبال یه فروشگاه جذاب صنایع دستی 

هستین  و همچنین فرصتهای شغلی حتما این مطلب بخونید

خودت باش ولی زیاد بهشون رو نده و صمیمیم نشو خیلی

خودم میشم میگم عین دختر باهاشون رفتار کن 

بعد دوستام میان میگن شوخیات حد و مرز نداره 

رعایت کن 

نمیدونم چه گلی به سر بریزم

1718

هرپسری قلق خاص خودشو داره با هرکی آشنا شدی قلقشو پیدا کن اما اگه همینجور تو اجتماع منظورته خب باید بگم ک بهشون رو نده خانومانه و محترم برخورد کن و کمی هم غرور برای برخورد با پسرا بد نیس بلکع لازمم هس

فقد جوری زندگی کن ک پیش خودت شرمنده نشی  بقیش دیگه مهم نی  
خودم میشم میگم عین دختر باهاشون رفتار کن  بعد دوستام میان میگن شوخیات حد و مرز نداره  رع ...

ینی چی شوخیات حد مرز نداره🙄

من همون سینگل آی کیو بالام ک دست رد ب سینه همه زده 😎
1760
یعنی مثلا  چمیدونم  عین دوتا دختر  که باهم شوخی میکنن  همون شدخیا رو با اونا ...

ن دیگ باید ی مرزایی بذاری چون اونا جنبه ندارن زیاد صمیمی خودمونی نشو عادی باش باهاشون

خری نیست عضوی از جامعیت  جدی نمیدونم چجور با هر کسی رفتار کنم  به کی چی بگم  چجور ...

خب قطعا رفتاری که با یه پسر باید بکنی فرق داره با رفتارت با یه دختر ..به پسرا باید خیلییی کم رو بدی ..باید حرفای رو بهشون بزنی که با شخصیتت سازگار باشع و وقتی داری با یه پسر حرف میزنی حد و حدودو رعایت کنی و مثل یه دختر باهاش صمیمی برخورد نکنی

این قانون زندگیه منه بودی نوش...نبودی فراموش                    پروفایل خودم نیستم عشقمه😜
1665
عادیم میگن چرا ساکتی خدایا منو گاو کن 

بگو بیشتر گوش میدم ... زیاد سخت نگیر پسرا هیچ خری نیسن ساکتم باشی بیشتر جذبت میشن میخوان کشفت کنن 

وای دمت گرم چه خوبه رفتم سرچ‌کردم کلی وویس رایگان داره😍👌🏻

اره من ازوقتی گوش دادم انقد رابطم بهترشده.چون ما وقتی یکیو دوس داشته باشیم اصلا ی رفتارایی میکنیم خودش میزاره میره دست خودمونم نیس.اینارو تامیتونی گوش کن ملکه ی ذهنت بشه