2726
عنوان

شوهرم میخواد ترک کنه

477 بازدید | 52 پست

سلام الان سه روزه که تریاک نمیکشه غذا هم خیلی کم میخوره دلم براش میسوزه میگه دخترکم دنیا بیاد دلم نمیاد جلوش تریاک بکشم دخترکا حساسن 

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم
نمیشه ک تو خونه

خودم دیدم با دوستاش میگشت معتاد شده بود گفتم تو خونه بکش اونم از خداش الان دیگه سه روزه لب نزده 

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیشه ک تو خونه

دکتر خوب هست امپول میزنن ولی بخاطر کرونا نمیشه بزارم بره

خب خداروشکر ولی چرا نمیره کمپ؟ چون توی کمپ میفهمه ترکش انقد سخته که دیگه سمت مواد نمیره

کرونا عزیزم

خب خداروشکر ولی چرا نمیره کمپ؟ چون توی کمپ میفهمه ترکش انقد سخته که دیگه سمت مواد نمیره

الان دیگه کسی کمپ نمیره برا ترک امپول ترک میزنن 

سلام عزیزم انشالله که ترک کنن...شما همونی بودی که مهر میخوردی؟؟؟😬

اره عزیزم به روم نیار

افرین شما هم حمایتش کن الان بیشتر هواشو داشته باش سرگرمش کن فضای خونه رو آروم نگهدار که فکرش دیگه سم ...

دلم میسوزه براش بابام گفته بریم یه شهر خنک میگه با بابات راحت نیستم اینجا هوا گرمه ترک سخت

الان دیگه کسی کمپ نمیره برا ترک امپول ترک میزنن 

ن عزیزم نیاز ب حمایت روحی روانی دارن جلسات ان ای روحتماباید برن

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2706