2733
2734
عنوان

قصدجدایی دارم خیلی دلم...

235 بازدید | 15 پست

دلم خیلی گرفته. حتی شباهم خواب میبینم. شوهرم مدتیه بیکارشده. هرچی میگمش برو دنبال کار اما نمیره. همون اوایل هم بزور کار میکرد. خیلی تنبله. اخلاقش هم بده. تنده. همش دادمیزنه و سیگاریه و خیلی چیزای بد.. من خودم معلمم.. اصلا فرهنگ حرف نداره. خیلی ناراحتم بخاطربچم. که11ماهشه. لطفا بگید چجوری قوی باشمو جداشم. امروز میخاستم برم اما ترسیدم😢😢😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
به فکر آینده بچت باش کاش راهی پیدا کنی که بتونی این خانواده رو سر پاه نگهداری

اره واقعا 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
نمیدونم از جدایی از راهی که میخام برم😭

نترس

اول باهاش اتمام حجت کن... همین رفتارهای تخماتیکش رو تربیت بچه هم اثرمیداره

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

برو پیش روانشناس کمکت میکنه عزت نفست رو ببری بالا بعدم جداشو حضانت کامل بچه هم بگیر.

حقوق مفت دیره تن پرورشده

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
2738

ببین طلاق میخوای بگیری

اول برو تو ۱کاغذ در مورد خودت بنویسی معیارهاییکه داری

بعد معیارهای اونو

تلاشهایی که کردی واسه زندگیت و تلاشهاییکه اون کرده واسه زندگیتون

آینده ای که برای بچتون درنظرداری 

اخلاقهای شوهرت

ببین دلت به چی کاغذ خوش میشه

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

برو پیش مشاور 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍

چرا جدایی آخه.تو این شرایط سخت باید کنارش باشی ولی میخوای ولش کنی؟

خیلیا شرایط بدتر از شما رو دارن اما به راحتی حرف از طلاق نمیزنن.امیدوارم تو تصمیمت تجدید نظر کنی.

من جدا شدم تو عقد زیر نظر مشاور،، مشاور بهم گفت برو سجده کن عروسی نگرفتی فقط فرار کن،، اولاش سخت بود ولی الان خدارو شکر میکنم،، مهریه هم نگیر بجاش بچتو بگیر،، تا مهر بده تو دادگاه پیر شدی 

از روزی که ازدواج کردیم حتی منو سفر نبرده.. اولویتش مشکلات خانوادشه. اینقد بداخراقه که خانوادم و فامیلام زیاد بام رفتوامد نمیکنن. خیلی به شدت ازم دلخورم خیلی

گاهی این بی مهری ها،برای اینه که ما به خودمون بیایم.که برای هدف بزرگتری آفریده شدیم و محبت واقعی و عشق واقعی فقط برای خداست.

بزار یک قانون ثابت رو تو دنیا برات بگم که خییییلی مهمه☝️ : رابطه ی خودتون رو با خدا اصلاح کنید تا خداوند هم رابطه ی شما رو با دیگران اصلاح کنه.💜

اصلاح رابطه با خداوند هم به اینه که عاشقش باشی و به دستوراتش عمل کنی.

خلق را با تو بد و بدخو 

تا تو را یکباره دل آن سو کند 

عزیز، برای طلاق عجله نکن.گاهی رعایت یکسری نکات زندگیت رو تغییر میده.

مثل :نیکی به پدر و مادر، رد مظالم،و ....

اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع استغفار ایشون که حلال خیلی از مشکلاته رو گوش بده 

.عالیییییییییییییییییییه.

آدرس کانالشون تو امضام هست 

تو پیام رسان ایتا هم کانال دارند 

یا علی

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2706