1735
1714

مثلا تعداد زیاد باشه بخوان رو زمین غذا بخورن

همانطور که با چوب های پوسیده نمیتوان قایق ساخت با افکار پوسیده هم نمیتوان جامعه ساخت#کارل_پوپر

سلف سرویس میکنن😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

اون فرش قرمزه رو از ته کمد در میارن 

بیخیال اطوار میشن میشینن رو همون فرش قرمزاشون😂😂😂😂😂

عضو گروه قرمز در  بامداد خمار.                  ۷۹روز تاهدف #۸۶ روز تا جذاابیت (تاریخ شروع چالش ۹تیر ۹۹).                            وزن اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰😑هدف دوم ۷۵😐 هدف سوم ۷۰😌 هدف چهارم ۶۵😇هدف پنجم ۶۰😁وووو هدف نهایی ۵۵😍  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

اینا هیچ وقت خونشون زیاد مهمون نمیاد مادر شوهر منم کل خونش ۱ فرش داره

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم واسه رسیدن به آرزومه اگه دوست داشتین صلوات برام بفرستین
1760
1759

اینا در حدی مهمون دعوت میکنن که روی میز غذاخوریشون مهمونا جا بشن، مثله زنعموی من🤦🏻‍♀️

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.                 🌺🍃🍃روزی کریستف مهمان یکی از دوستانش بود. در آن مهمانی شخصی که می‌خواست کار کریستف کلمب را بی‌ارزش کند، گفت: اگر شما قاره‌ی آمریکا را کشف نمی‌کردید، مطمئناً شخص دیگری این کار را انجام می‌داد. کریستف که غرورش جریحه‌دار شده بود، برای جواب دادن عجله نکرد.بعد از چند لحظه تخم‌مرغی را روی میزگذاشت و از مهمانان خواست کاری کنند که تخم‌مرغ روی میز بایستد. همه تلاش کردند اما نتوانستند. سپس کریستف به ته تخم مرغ چند ضربه زد و ترک کوچکی در آن قسمت ایجاد کرد و تخم مرغ روی میز به حالت ایستاده ماند. کریستف رو به حاضران گفت: همه می‌توانستند این کار را بکنند اما هیچ کس به آن فکر نکرد.🍃🌺🍃

خب فداتشم مهمان نهایت ۱۰ نفر بیاد ناهار خوری هست تعداد بالا هم باشه قسمتی از فضای سالن خالی میکنی میز وصندلی میزاری مثل تالار پذیرایی ازمهمانت پذیرایی میکنی ک البته این سبک بیشتر مختص تولد وجشن های خاص هست

1651