2410
2553
عنوان

پزشک زنان خوب کی رو می شناسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6616 بازدید | 44 پست
میشه تجربه تون با این دکتر بگید؟ تخصص بارداری پرخطر دارند؟

خیلی دکتره خوبیه من خودم بارداری پرخطر داشتم بعد از ۸ سال نازائی باردار شده بودم استراحتم بودم هر وقت میرفتم پیششون انقدر انرژی مثبت و دانا بودن تمام استرسهامو رفل میکردن به نظرم بهترین دکتره اگر بتونید ازش وقت بگیری 

یکیشون سی و هفت بود  یکیشون سی و چهار خیلی حالم بد بود رفتم  ولی خیلی عالی هستن  ...

خدا نگهدارشون باشه

دكترتون چى؟ مراقبت خاصى نكرد؟ تو مهديه زايمان مى كرد؟

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ...‌ من پیش شیوا جوادیان میرفتم . خیلیا ک میان پیشش سقط مکرر دارن ادم صبور و دقیقی هستن . ی ت ...

ممنون

مطبشون كجاست؟ پريناتالوژيست هستند؟

خدا نگهدارشون باشه دكترتون چى؟ مراقبت خاصى نكرد؟ تو مهديه زايمان مى كرد؟

دکتر خاصی نداشتم 

اونجا همه استادها میان بالایه سرت 

پرستاراشون همه خوب و خوش اخلاق

من سه روز اونجا بودم بعد نینی رفت ان ای سی یو 

یه هفته دیگه موندیم واااای نگم از بخش کودکانش وحدانی کار میکنن

من که راضی بودم

باز این نظر منه 

با نگاه مثبت برو همه چی مثبت با نگاه منفی هر جای هم بری برات منفی اتفاق میفته

انشالله هر چی خیره برات اتفاق بیفته

2720
دکتر خاصی نداشتم  اونجا همه استادها میان بالایه سرت  پرستاراشون همه خوب و خوش اخلاق من ...

ممنون ازت

ببخشید اینقدر سوال می پرسم...

برای مراقبت در طول بارداری پیش چه دکتری میرفتید؟

تهران

سلام عزیزم ببخشید منم زایمان زودرس داشتم تو ۲۴ هفته .میگم درد واژن نشون دهنده چیه ؟ اخه منم سه روز قبل اینکه کیسه ابم پاره بشه درد واژن شدید داشتم ولی دهانه رحم بسته بود. شما چطوری نی نیتو از دست دادی ؟ البته اگر اذیت نمیشی بگو

خدایا شکرت❤
سلام عزیزم ببخشید منم زایمان زودرس داشتم تو ۲۴ هفته .میگم درد واژن نشون دهنده چیه ؟ اخه منم سه روز ق ...

عزیزم

من هم درد واژن داشتم

خیلی وقتها هم حرکت نی نی رو تو واژنم حس می کردم... دکتر خونسردم می گفت چیزی نیست فقط شکم بند ببند

من هم دقیقاً ۱۵ روز قبل از زایمان زودرسم سونو داده بودم و دهانه رحمم بسته بود و جنین هم سفالیک بود

ولی ۱۵ روز بعد از سونو با درد رفتم دکتر و تو معاینه گفت دهانه رحم کامل بازه، باید بری برای زایمان... 

بعد که کیسه آب رو خود دکتر پاره کرد برای زایمان، یهو گفت: "اااا دهانه رحم بسته شد، شد یه فینگر...." برای همین حس می کنم اگه عجله نمی کرد اصلاً زایمان لازم نمیشد

آمپول بتا هم که نزد! (حتی من یه هفته قبلش رفتم پیشش گفتم درد دارم هم تو واژن و هم دل و کمرم... معاینه کرد و گفت روده هاته... و نکرد بتا بزنه)

دیگه بعدش هم که بچه بریج بود و رفتم برای سزارین 😐

بچه هم دنیا اومد به گفته دکتر اطفال (تو اتاق عمل بهم گفت، من بیهوش کامل نبودم) سالمِ سالمه و فقط مشکل تنفس داره و میبرندش ان آی سی یو... اما تا شب بیشتر دووم نیوورد 😭

2714
عزیزم من هم درد واژن داشتم خیلی وقتها هم حرکت نی نی رو تو واژنم حس می کردم... دکتر خونسردم می گفت ...

ااای وای چ دکتر بی وجدانی .اینا چطوری میخوان جواب پس بدن .  اعصابم خورد شد ... 

انشالله خیلی زود دوباره بچه دار بشی.

خدایا شکرت❤
ااای وای چ دکتر بی وجدانی .اینا چطوری میخوان جواب پس بدن .  اعصابم خورد شد ...  انشالله خ ...

ممنون عزیزم

خیلی عادی رفتار کرد و خونسرد... واقعاً دلم میخواد بدونم بعدش عذاب وجدان ندارند... موقع مرخص شدن هم گفت: من در حد سوادم تلاش کردم 😐😳

شما طبیعی بودی یا سزارین؟

چند وقته زایمان کردی؟

برای پیگیری و مراقبت بارداری پیش چه دکتری میخوای بری؟

ما باید پیش پریناتولوژیست بریم...

ممنون عزیزم خیلی عادی رفتار کرد و خونسرد... واقعاً دلم میخواد بدونم بعدش عذاب وجدان ندارند... موقع ...

خاک توسر بیسوادش..

من طبیعی بودم مال منم بریچ بود ولی چون وزنش کم بود طبیعی زایمان کردم.

اره باید پیش پریناتولوژی بریم ولی خب چ فایده من یکسال دارم میگردم شهرمون دکتر خوب پیدا نکردم یکی از یکی بدتر پیش پریناتولژی رفتم خودم بهش میگفتم چ آزمایشایی برام بنویس. مال من یک سال شده. من ک واقعا درمانده ام.

خدایا شکرت❤
خاک توسر بیسوادش.. من طبیعی بودم مال منم بریچ بود ولی چون وزنش کم بود طبیعی زایمان کردم. اره باید ...

من هم هر دکتری سراغ گرفتم یکی بوده که ازش ناراضی بوده و یه سوتی ازش تعریف کرده باشه

واقعاً آدم نمی دونه چیکار کنه و به کی اعتماد کنه

ایشالا زودی دامنت سبز شه و نی نی نازت بیاد بغلت 🙏🏻

سال دیگه عکس نی نی هامون رو واسه هم بفرستیم 🤩

من هم هر دکتری سراغ گرفتم یکی بوده که ازش ناراضی بوده و یه سوتی ازش تعریف کرده باشه واقعاً آدم نمی ...

عزیزم دکتر ازیتا صفار زاده

پولکیه ولی همه چکابا ه اژمایشات رو انجام میده

ی ماما داره ۱۰۰٪ در دسترس که سوادش از خودشم بیشتره

ایشالله ی بارداری راحت و عالی و بی دردسر داری

عزیزم درد واژن یعنی چجوری بود ببخشیدا

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
عزیزم دکتر ازیتا صفار زاده پولکیه ولی همه چکابا ه اژمایشات رو انجام میده ی ماما داره ۱۰۰٪ در دسترس ...

ممنون عزيزم

درد واژن شبيه درد استخوون بود دقيقاً در ناحيه دهانه واژن... در حالت ايستاده بيشتر ميشد... موقع بلندشدن و نشستن درد داشت...

2706