2410
2553
عنوان

پزشک زنان خوب کی رو می شناسید؟

6616 بازدید | 44 پست

من یه زایمان زودرس تو ۲۹ هفته داشتم که متاسفانه بچه رو از دست دادم

دکترم زهرا قدوسی بود، یه پزشک خونسرد که هر چی من می گفتم درد واژن دارم و تکونهای بچه پایینه هیچ واکنشی نداشت... 

از طرفی بیمارستان پیامبران هم بیمارستان خوبی نبود و من اصلاً از مراقبت های NICU ش هم مطمئن نیستم

خلاصه همه چی دست به دست هم داد تا شد اون چیزی که نباید میشد

حالا الان ازتون میخوام اگه دکتر خوب سراغ دارید به من معرفی کنید... مخصوصاً اگر پریناتولوژیست سراغ دارید که کارش درسته خواهش می کنم بهم معرفی کنید 🙏🏻

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ببین میدونم اینی که میگم شاید برات جالب نباشه یه بیمارستان خیابان فدائیان اسلام خیابان شهرزاد هست اسمش مهدیه ست مجهز ترین بیمارستانه از نظر ان آی سی یو نوزادان

من اگه هرجای دیگه میرفتم بچم رو میکشتن 

ولی دمشون گرم 

عالی کار کردن 

بودن کسانی که از شهرهای اطراف نوزادشون رو فرستاده بودن این بیمارستان

دولتی ولی وجدانی کار انجام میدن 

من اولی و دومی رو اونجا آوردم

2714
ببین میدونم اینی که میگم شاید برات جالب نباشه یه بیمارستان خیابان فدائیان اسلام خیابان شهرزاد هست اس ...

چند هفته دنیا اومدند بچه هاتون؟ 

پزشک زنانتون کی بود و چه مراقبت ویژه ای کرد؟

دکتر من حتی یه آمپول بتامتازون هم نزد، بعدش که بهش گفتم با تته پته گفت تو دوران کرونا به ما گفتند کورتون نزنیم!!! در صورتیکه مورد زایمان زودرس مستثنی ست

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
چند هفته دنیا اومدند بچه هاتون؟  پزشک زنانتون کی بود و چه مراقبت ویژه ای کرد؟ دکتر من حتی یه ...

یکیشون سی و هفت بود 

یکیشون سی و چهار

خیلی حالم بد بود رفتم 

ولی خیلی عالی هستن 

بیمارستان خصوصیم میتونستم برم ولی چون اونجا رو دیده بودم نرفتم 

مثلا شوهرم تریتا ،پیامبران ،بهمن،گاندی اینارو معرفی کرد که با بیمه مون میتونستم برم ولی ریسکش بالا بود اگه نتونن بچم رو تو سی و چهار هفته نگه دارن چی🤔🤔🤔🤔

پس همه رو گذاشتم کنار و رفتم مهدیه

ظاهرش معمولیه 

مرکز آموزشیه ولی عالیه 

2706