2726
عنوان

در زمان عادت ماهانه چکار میکنید از خدا دور نشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2234 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته که تکلیف از انسان برداشته میشه ،اما همچنان روح ما نیاز به غذا داره.

ساعات نماز میشینم پای سجاده و ذکر میگم.

در ضمن هرگز قرآنتون رو ترک نکنید .اگه از دفتر مرجع خودتون بپرسید ،میبینید که سفارش به خوندن میکنند.

تو این ایام میشه مثل همیشه و یا حتی بیشتر به خدا نزدیک شد.

عزیزدل ،اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع:چگونه خدا را عبادت کنم    رو گوش بده.

خیییییییییییییییییییییییییلی قشنگ و کاربردیه.

امیدوارم روزیت بشه. 

آدرس کانالشون تو امضام هست 

تو پیام رسان ایتا هم کانال دارند 

یا علی

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2728

وضو بگیر ذکر بگو صلوات بفرست شنیدم خیلی ثواب داره

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
خوش به حالت حستو خریدارم⁦❤️⁩ من رو سیاهم😔

عزیزم برات دعا میکنم 

ما آدما به اندازه عبادتامون به خدا نزدیک نمیشیم 

مهم وسعت قلبمونه 

پس مطمئن باش تو هم روسفیدی😍

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
عزیزم برات دعا میکنم  ما آدما به اندازه عبادتامون به خدا نزدیک نمیشیم  مهم وسعت قلبمونه& ...

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

انشاالله

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
خوشبحالت ایقد  مومنی

من خیلی تنبلم .نمازم دیر میخونم بعضی وقتا عصبی باشم نمیخپنم ولی از خودم بدم میاد اینجوریم .دوست دارم همیشه سر وقت  و مرتب بخونم 

خدایا  هر ثانیه هزاران بار شکرت
اخ خوشبحالت  حسه گریه کردنتو می‌خوام  

دعاگوی همه اتون هستم اگر لایق باشم و مقبول بشه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

اتفاقا تو دوران پریود هم میشه قران خوند هم دعا کرد هم هر چی جز نماز و خوندن سوره های سجده واجب نه تنها میشه اینکارارو کرد بلکه یه وقت شایدم الزامی هم بشه چون تو هیچ شرایطی نباید از خدا غافل شد پریود شدی دیگه یه اتفاق طبیعی تو بدن خانم ها از این به بعد تو این دوره وقتی صدا اذان شنیدی جا نمازتو باز کن بشین شروع کن صلوات فرستادن سوره های کوچیک خوندن یا حتی حرف زدن با خدا 

تعلیم مده کم ذات را / کم ذات اگر بالا رود / گردن زند استاد را برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 
خوشبحالت ایقد  مومنی

الهام جان شاید تو از منم مومن تر باشی 

چون همه چی که به عبادت نیس به قلبه و اعمال آدما 😍

دعاگوی همه هستم به شرط اینکه لایق باشم

اتفاقا تو دوران پریود هم میشه قران خوند هم دعا کرد هم هر چی جز نماز و خوندن سوره های سجده واجب نه تن ...

چشم حتما 

ممنونم ازتون

لحظات سخت؟!اینو خیلی شنیدم! چرا من تو اون دوران هیچ تغییری تو روال زندگیم نمیشه؟ من عجیبم یا شماها ...

پس هنوز به خاطر درد پریود زیر سرم نرفتی و همش کمر درد نیستی که این حرف و میزنی...فقط بگو خداروشکر

2706