1735
1707

دوستای عزیزم من راستش نمازم رو خونه باشم راس ساعتی که اذان میزنه میخونم ولی تو زمان عادت ماهانه نمیدونم باید چیکار کنم 

چون حس میکنم نجس ام نه قرآن میخونم نه ذکر 

و نه هیچی 

فقط وقت نماز که میشه حسرت میخورم و گریه میکنم که ای کاش الان پاک بودم و میتونستم نماز بخونم😢

به نظرتون چه دعایی مثلا بخونم؟

تخفیف 49 درصد پکیج ضد آفتاب اسپات و میسلار واتر 100میل بایودرما

1718
😑😑😑😑😑😑😑 من همون لحظات خداروشکر میکنم ک‌اجازه داده با این حال استراحت کنم خودمو تو پتو غرق می ...

لحظات سخت؟!اینو خیلی شنیدم!

چرا من تو اون دوران هیچ تغییری تو روال زندگیم نمیشه؟

من عجیبم یا شماها؟

میشه برا حاجتم صلوات بفرستی😍😘

عزیزم دعا میشه خوند و هیچ اشکالی نداره. اگه با حالت عادت ماهانه وضو بگیری کراهتشو کمتر میکنه. وضو بگیر و دعاهایی مثل زیارت عاشورا بخون. ذکر هم بگو هیچ عیبی نداره و بدون خدا تو رو این طور افریده

و از رگ گردن به ما نزدیک تره

1760
😑😑😑😑😑😑😑 من همون لحظات خداروشکر میکنم ک‌اجازه داده با این حال استراحت کنم خودمو تو پتو غرق می ...

خدا محو خلقت چنین بنده ایش شده...ایول به تفکرت...از طرف منم واسش بوس مشتی بفرست

برای شادی روح پدرم لطفا صلوات بفرستید🖤
1759

درسته که تکلیف از انسان برداشته میشه ،اما همچنان روح ما نیاز به غذا داره.

ساعات نماز میشینم پای سجاده و ذکر میگم.

در ضمن هرگز قرآنتون رو ترک نکنید .اگه از دفتر مرجع خودتون بپرسید ،میبینید که سفارش به خوندن میکنند.

تو این ایام میشه مثل همیشه و یا حتی بیشتر به خدا نزدیک شد.

عزیزدل ،اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع:چگونه خدا را عبادت کنم    رو گوش بده.

خیییییییییییییییییییییییییلی قشنگ و کاربردیه.

امیدوارم روزیت بشه. 

آدرس کانالشون تو امضام هست 

تو پیام رسان ایتا هم کانال دارند 

یا علی

من استادی دارم به بلندای آفتاب.خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.لینک کانال تلگرام استاد ostad_shojae@  در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊
1651