2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
همین و بگو من خودم تو تاپیکش گفتم تو مهمون دعوت کردی یا کلفت؟؟؟خیلی افتضاح بود

یکی نیست بگه مگه مستخدم صدا کردی که حالا ظرف نشسته ... سوخته😂پولت و خورده یا میراث ازش طلب داری؟😂

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
یکی نیست بگه مگه مستخدم صدا کردی که حالا ظرف نشسته ... سوخته😂پولت و خورده یا میراث ازش طلب داری؟😂

اره دقیقا...حالا من خودم کار نمیکنم زیاد چون خیلی تنبلم ولی وقتی مهمون خونمون میاد چه غریبه چه آشنا اصلا نمیزاریم از جاشون جم بخورن حالا اینا چیکار میکنن با مهمونا

🤐

من فکر کنم خوشش میاد که اینجوری میکنه😂به خداااا

یه آدم محاله انقدر نفهم باشه حتی اگر عقب مونده باشه😂

دو روز دیگه میاد میگه عروسمون ‌....نشست زیرم و جمع نکرد خیلی ناراحت شدم🤣

این همون یارو نگار نیست که تاپیک زده بود عروسمون خیلی تنبله کار خونه نمیکنه؟فکر کنم همونه کاربری جدیدشه

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
من فکر کنم خوشش میاد که اینجوری میکنه😂به خداااا یه آدم محاله انقدر نفهم باشه حتی اگر عقب مونده باش ...

نمیدونم....نه خوشش نمیاد خیلی آدم جوشی ای هست و لجش میگیره همش از عروسشونقشنگ معلومه حسودی میکنه من به این فکر میکنم که یکروز داداشم داماد شه زنشو روی چشمام میزارم چون خیلی زنشو دوست دارم چون داداشم و دوست دارم 

🤐
نمیدونم....نه خوشش نمیاد خیلی آدم جوشی ای هست و لجش میگیره همش از عروسشونقشنگ معلومه حسودی میکنه من ...

😂تو بیا خواهر شوهر من بشو😅

البته شوخی میکنم یه خواهر شوهر دارم انقدر ناز و خوب و مهربونه که حد نداره

2706