1735
1765

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

قشنگ دلت فحش میخوادا😂😂

همینطور پیش بری من میگم مقصر خودت بودی عروستون ظرف نشسته، همینکارارو میکنی ظرف نمیشوره😜😂😂😂

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.           🌺🍃🍃به خودم بدهکارمکلاس اول دبستان، شیفت بعداز ظهر بودم، باران تندی میبارید. یک چتر هفت رنگ دسته آبی داشتم. وقتی به مدرسه رفتم، دلم می خواست با همان چتر زیبایم، زیر باران بازی کنم، اما زنگ خورد. هر عقل سالمی تشخيص میداد که کلاس درس، واجب تر از بازی زیر باران است. یادم نیست آن روز چه درسی داشتیم، اما دلم هنوز زیر همان باران، توی حیاط مدرسه مانده. بعد از آن روز، شاید هزار بار دیگر باران باریده باشد، و من صد بار دیگر چتر نو خریده باشم، اما آن حال خوب هفت سالگی، هرگز تکرار نخواهد شد.این اولین بدهکاری من، به دلم بود که در خاطرم مانده. بعد از آن، هر روز به اندازه ی تک تک ساعت های عمرم، به دلم بدهکار ماندم. به بهانه ی عقل و منطق، از هزار و یک لذت چشم پوشیدم. از ترس آنکه مبادا آنچه دلم ميخواهد، پشیمانی به بار بیاورد، خیلی وقت ها سکوت اختیار کردم. اما حالا بعضی شب ها، فکر میکنم اگر قرار بر این شود که من آمدن صبح فردا را نبینم، چقدر پشیمانم از انجام ندادن کارهایی که به بهانه ی منطق، حماقت نامیدمشان.من خیلی به خودم بدهکارم، خیلی …حالا می دانم هر حال خوبی، سن مخصوص به خودش را دارد. ﻣﻦ ﯾﮏ ﻋﺬﺭﺧﻮﺍﻫﯽ ﺑﻪ "ﺧﻮﺩﻡ" ﺑﺪﻫﮑﺎﺭﻡ. شما چطور؟ …🍃🌺🍃

موضوع چیه؟

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
1760

چی شده

چ خبره

دو دیقه نبودمااااا باز چ اتیشی سوزوندین    

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

کاربران گرامی 

زین پس عنوان با مضمون عروسمون ناراحتم کرد تکرار بشه قطع دسترسی میشید 

با تچکر 

نی نی یار اعصاب ندارد ۸

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فَرَجاً عَاجِلًا قَرِيباً                                                                              بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِين
1665
   چی شده چ خبره دو دیقه نبودمااااا باز چ اتیشی سوزوندین      

بابا یکی عروسشون و دعوت کرده خونشون بعد ظرف نشسته داره خودشو میکشه دور از جونش...۳بار تاپیک زده ول کن هم نیست  منم این و زدم نوشتم این داستان ادامه دارد😂😂😂

آقامون گفته تا من هستم خونه قند و نبات نمیخواد😁🥰😅🧿
قشنگ دلت فحش میخوادا😂😂 همینطور پیش بری من میگم مقصر خودت بودی عروستون ظرف نشسته، همینکارارو میکنی ...

بابا من اون نیستم واسه شوخی نوشتم😐😂😂😂

بابا یکی عروسشون و دعوت کرده خونشون بعد ظرف نشسته داره خودشو میکشه دور از جونش...۳بار تاپیک زده ول ک ...

😂😂😂😂😂😂😂👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
کاربران گرامی  زین پس عنوان با مضمون عروسمون ناراحتم کرد تکرار بشه قطع دسترسی میشید  با ...

من اون نیستم عزیزم واسه خنده این تاپیک رو زدم

1651