1735
1714

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

😕چی بگیم خو? چیزی برای گفتن نداریم

🌻مخالف سرسخت کودک همسری🌻 عامو هیکیم نداریم بهش بیگیم دوسُم میداری? بگه وُی ها💔😑🙁 خدایا بسه دیگههه والو پورمک زدیم تو خونههه😭😭 قسمتی از فیلم وسترن به لهجه شیرازی.😃 +بیل کاکو !!! او وینچِستِرو رِ وردُو بیو!!!😯   _کیلینت:کاکو می چیطو شده? 🤔 +قبیلی آپاچیا اومدن جَر! 😨  _اوی قیووووومت بیگیره تو سرشون!! اومدم کاکو!! 😤😤 +چادُورارِ که اَلُو زدن!🔥ای کلانتروم که گوروخته !🏃 زنا هم سرشون پَتیه...!👱🙈 حالو چیکار کنیم?😟  _خاک تو سرمون شد عامو ولشون کن😐😝 دوتو شیرازی بانک میزنن💰🏦 یکیشون میگه بیو پولا رِ بشماریم🤑 او یکی میگه ول کو عامو😑😴😴فردو تو رادیو اعلام میکنه😐😂📣 به قول ما شیرازیا غذا عین گولن 🔫🍜 تو خوردیش بایی بیوفتی😃🤕 پنج قانون برای داشتن یک زندگی شاد: ۱_ شیرازی باشی😎✌۲_شیراز زندگی کنی😋✌۳_با یک شیرازی زندگی کنی😍✌ ۴_مانند یک شیرازی زندگی کنی😊✌ ۵_همه موارد😃😃✌✌😎   فقط یه شیرازی معنی ای ضرب المثلوو رِ میدونه😃😉😆: بیوووو همی حالو شد چاروی زند😣😄😃😀کاکو ما در برابر کرونا وُیسیدیم وُی میسیم وَ وُی خاهیم سید😎💪 بچوی کوچکَکامونم وُی میسن👶💪 حتی اَی وُی وُی هنو نتونن بِسن✌✌😎😆
1718

اعصابم خورده 

پسر جاریم با چوب زده تو چشم کره اسبمون .داغون شده چشمش .. احمق خر جاریم فقط بلده دیگرانو مسخره کنه .یکی نیست بگه بچه خودتو جمع کن 

🌹صد سال دگر اگر بیایی🌹 بر تربت من قدم گذاری بویت شنوم ز جای خیزم🌹 گویم که شهید کربلایی 😭من آمده بودم تا لبهای تو را بوسم 🌹دیدم که نداری سر ای کاش نمیدیم برخیز🌹 و ببین جنگی ست در بین سپه داران بهر سر آب آور ای کاش نمیدیدم ای کاش نمیدیدم 😭اللهم الرزقنا شفاعته الحسین یوم الورود.🌹
1761
اعصابم خورده  پسر جاریم با چوب زده تو چشم کره اسبمون .داغون شده چشمش .. احمق خر جاریم فقط بلده ...

چقد این بچه ها رو مخن🤦🏽‍♀️ تو هرفامیلی یکی از اینا هست

1665
چقد این بچه ها رو مخن🤦🏽‍♀️ تو هرفامیلی یکی از اینا هست

این دیگه از حد گذرونده . جالبه که جاریم همش طرفداریشو میکنه. میگیم دیدن که پسر تو زده میگه نه این نزده😐

🌹صد سال دگر اگر بیایی🌹 بر تربت من قدم گذاری بویت شنوم ز جای خیزم🌹 گویم که شهید کربلایی 😭من آمده بودم تا لبهای تو را بوسم 🌹دیدم که نداری سر ای کاش نمیدیم برخیز🌹 و ببین جنگی ست در بین سپه داران بهر سر آب آور ای کاش نمیدیدم ای کاش نمیدیدم 😭اللهم الرزقنا شفاعته الحسین یوم الورود.🌹
1651