1735
1714

خاطره بازی بشه🤭🤭🤭اگه هم مجردین از اولین دیدار کراشتون یا عشقه زندگیتون بگین😍😍😍دیگه هر کسی یه عشق یا حالا هوس یا هر چی دیگه هم تجربه کرده البته اولویت با عشقه هاااا گفته باشم

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

بگین ببینم چیا بهتون گذاشته اگه ازدواج کردین و سنتی بوده  اولین بار که دیدین چه حسی داشتین بهش که قبول کردین  اصلا چرا قبول کردین         اگه هم مدرن بودین چی باعث شد جذبش بشین و بهش اعتماد کنید

1718

یادم نیس🙄

"پدرم" به خداحافظی تلخ تو سوگند،نشد... که تو رفتی و دلم ثانیه ای بند نشد🖤🥀
1760

ما پنج سال پیش هفت آبان ساعت ده شب تو گپ تل باهم آشنا شدیم از همون اولم عین خنگا کلی قربون صدقه هم میرفتیم و کلی دوست دارم خرج هم میکردیم با اینکه ی ربع از آشناییمون میگذشت الان یادش میفتم میبینم چقد تباه بودیم

فقد جوری زندگی کن ک پیش خودت شرمنده نشی  بقیش دیگه مهم نی  
1665

اولین دیدار که تو دانشگاه بود اصلا  همکلاسی بودیم همه دخترهای دانشگاه ازش حرف میزدن من خوشم نمیومد

من ی مدت تو ی چت روم بودم و با ی آقایی حرف میزدم و ازشون خوشم اومد کار ب جایی کشید ک ب هم شماره دادیم دیدم بعلههههه

همکلاسی دانشگاهمه

جفتمون هنگ کرده بودیم

فردا ی کلاس و پیچوندیم رفتیم کافه دیما قشنگ یادمه چقدر چسبید

۳ سال دوست بودیم الانم ۱۴ روزه نامزدمه

Nobody died a virgin  Life  Fu*ked every one

اول عقد کردم روز بعد تلفن کرد بیا خونه و اینا گولم زد سوارماشینم کرد اوردم خونه بعدش با هم تنها شدیم منو بوسید من نفسم بند اومد ترسید بعدشم اونروز پریود شدم لباسمم کثیف اولین بار اینجور شدم اونم نمیزاشت برم خونه بعد دید دارم گریه میکنم فهمید مشکل برام پیش اومده 

اولین دیدار که تو دانشگاه بود اصلا  همکلاسی بودیم همه دخترهای دانشگاه ازش حرف میزدن من خوشم نمی ...

قسمت بوده😁😁😍

.قهوه دم میکنم نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم..لبخند ک میزنی!میگویم قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم..این کار هرشب منم است،، سالهاست ک میخواهم تورا بکشمـ ولی.....لبخندت را چه کنم؟؟                                                                                         خانمماااااااا دلم میخواد معلم شم دعام کنید توروخدااا خیلی خستمممم😭
1651