1735
1714

شوهرم😊

بعدش فهمیدیم بچه ی خودشون نبوده

فَإِذَا قَضَى أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُن فَيَكُونُ.کار خدا اینطوریه که وقتی بخواد کاری بکنه میگه باش، میشه:)♥️💜 نویسنده ی مو فرفری💜💎امروز ۴شهریوره و دارم کنارم امیرم مث همیشه توی پارک قدم میزنم و بستنی لواشکی میخورم... من میدونم قطع امید اخر راه نیست.... میدونم سرطان خون درمان میشه.....💎بیا تو تاپیک لیدی گاگا اگه حرفی هست ناشناس بهم بگو💜

بین منو خواهرم، اونو دوست نداریم 😅

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.                 🌺🍃🍃روزی کریستف مهمان یکی از دوستانش بود. در آن مهمانی شخصی که می‌خواست کار کریستف کلمب را بی‌ارزش کند، گفت: اگر شما قاره‌ی آمریکا را کشف نمی‌کردید، مطمئناً شخص دیگری این کار را انجام می‌داد. کریستف که غرورش جریحه‌دار شده بود، برای جواب دادن عجله نکرد.بعد از چند لحظه تخم‌مرغی را روی میزگذاشت و از مهمانان خواست کاری کنند که تخم‌مرغ روی میز بایستد. همه تلاش کردند اما نتوانستند. سپس کریستف به ته تخم مرغ چند ضربه زد و ترک کوچکی در آن قسمت ایجاد کرد و تخم مرغ روی میز به حالت ایستاده ماند. کریستف رو به حاضران گفت: همه می‌توانستند این کار را بکنند اما هیچ کس به آن فکر نکرد.🍃🌺🍃

کافه خوندنی، جایزه نقدی برای مطالعه و پاسخ به سوالات، 

هر ماه یک جایزه ۱ میلیون تومانی، ۲ جایزه پانصد هزارتومانی و ۱۵ جایزه دیگر، برای ورود اینجا کلیک کنید

1718

قانون اینه همیشه یا بزرگه سوگلیه یا کوچیکه یا تکه بقیه هم برن غاز بچرونن

"پدرم" به خداحافظی تلخ تو سوگند،نشد... که تو رفتی و دلم ثانیه ای بند نشد🖤🥀
شوهرم😊 بعدش فهمیدیم بچه ی خودشون نبوده

خواستم توی تاپیکتون بگم اما قفلش کردید

خیلییییی حس بدیه وقتی آدم سنش میره بالا حسه پیری به آدم دست میده ،من امسال این حسو تجربه کردم و یه کلی گریه کردم😔

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.                 🌺🍃🍃روزی کریستف مهمان یکی از دوستانش بود. در آن مهمانی شخصی که می‌خواست کار کریستف کلمب را بی‌ارزش کند، گفت: اگر شما قاره‌ی آمریکا را کشف نمی‌کردید، مطمئناً شخص دیگری این کار را انجام می‌داد. کریستف که غرورش جریحه‌دار شده بود، برای جواب دادن عجله نکرد.بعد از چند لحظه تخم‌مرغی را روی میزگذاشت و از مهمانان خواست کاری کنند که تخم‌مرغ روی میز بایستد. همه تلاش کردند اما نتوانستند. سپس کریستف به ته تخم مرغ چند ضربه زد و ترک کوچکی در آن قسمت ایجاد کرد و تخم مرغ روی میز به حالت ایستاده ماند. کریستف رو به حاضران گفت: همه می‌توانستند این کار را بکنند اما هیچ کس به آن فکر نکرد.🍃🌺🍃
1760

من یه بار بچه بودم مهمونی داشتیم مامانم داشت غذامی کشید می خواستم یه چیزی بهش بگم جلوهمه گفت نمیدونم چرا ازاین یکی اینقدربدم میاد من اون شب به معنای واقعی مردم هنوزم بعدسالها وقتی یادم میفته قلبم می شکنه 

مردانه صفت دور جهان گردیدم نامردم اگرمرد درعالم دیدم یک رنگ ترازتخم ندیدم چیزی آن هم که شکستم دورنگش دیدم

نمیشه گفت فرق ولی خب رفتاری که خانوادم با دختر خالم دارن خیلی بهتره تا من.شاید چون برا به دنیا اومدنش خیلی صبر کردن و باباش مهندسه ولی من ناخواسته بودم و بچه طلاق و خانواده مادریم دل خوشی از خانواده پدری و پدرم که تا حالا ندیدمش ندارن،تازه خیر سرم نوه اولیم :/

وا

چرا وا😦

فَإِذَا قَضَى أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُن فَيَكُونُ.کار خدا اینطوریه که وقتی بخواد کاری بکنه میگه باش، میشه:)♥️💜 نویسنده ی مو فرفری💜💎امروز ۴شهریوره و دارم کنارم امیرم مث همیشه توی پارک قدم میزنم و بستنی لواشکی میخورم... من میدونم قطع امید اخر راه نیست.... میدونم سرطان خون درمان میشه.....💎بیا تو تاپیک لیدی گاگا اگه حرفی هست ناشناس بهم بگو💜
1665