1735
1765

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

برای سلامتی منم دعا کن لطفا

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
1760

برای زینب هم دعا کن

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

زهره برام دعا کن زودتر یه جای خوب استخدام بشم انشاءالله 

خدا جونم مرسی که با وجود این همه مشکل توی زندگیم با شوهرم با خانوادم بازم پشتمی بازم ننهام نمیذاری. ممنونم که داری کمکم میکنی مستقل بشم.  دوستان واسه رسیدن به هدفم برام دعا کنید ممنونم

فاطمه..به نیت اینکه قبل از ماه محرم با عشقم عقد ببندم یا نامزد بشیم😔🙏🏻

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به حضرت فاطمه(س)قسمت میدم تا ۹ دیگه ک زمان این تیکر تمام میشه حاجت منو داده باشی🙏🏻😔 خدایا نا امیدم نکن خواهش میکنم ازت من خیللللللی دوسش دارم این مانع هارو بردار تا ما به هم برسیم خدایا ۸ سال صبر کردم صد سال دیگه هم بشه صبر میکنم فقط آخرش ما به هم برسیم😔خدایا خیر وصلاح ومصلحت منو در ازدواج با همین که خودم میخوام قرار بده من بهتر از عشقمو ازت نمیخوام فقط خود خودشو😔خدایااااا توروخداا امسال نگاهم کن ومنو نجات بده دیگه صبر پیرَم کرد😔😔😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻اول تیر۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۵شب😔 انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻
1665

التماس دعا مهربون..واسه منم میخونی؟

مهربونا وقشنگایی که امضام رو میخونین میشه واسه خونه دار شدننمون ***صلوات ***بفرستین🏠🏡🏤 .. ان شاالله هرچه زودتر خونه بخریم..واقعا سخته ..۹ساله مستاجریم..هرکی امضامو خوندلایک کنه منم یه صلوات مهمونش کنم...من اصلا امضا نداشتم ولی زیادشنیدم که توی نی نی سایت دعاها برآورده میشه امیدوارم منم لایقش باشم..دوستون دادم گلا🎀🎉
1651