2703
2553
عنوان

خانمای موفق زود باشبن بیایننن

63 بازدید | 7 پست

به نظرتون چطور میشه پیشرفت کرد و یک زن موفق بود؟

حالا چه توی زندگی،چه توی کار،از کار و حرفتون یکم بگین و ایده هاتون،اینکه پیشرفت دارین یا پس رفت،و دلایل و ذهنیت هاتون،دورهم چیزای خوب یادبگیریم از هم

اول از همه دوست داشتم زندگیم با بچه کامل بشه دوتا پسر دارم

به قول خودم پروژه بچه فعلا تعطیل

بعد درس دارم تلاش میکنم غیرحضوری هم درس بخونم هم دوره آموزشی و مهارتی اگر هست و میدونم در اینده به دردم میخوره بگذرونم

واسه هر پولی که میاد دستم برنامه میریزم بهترین وسایل رو بخرم

خونم لوکس و شیک باشه که خودم لذت ببرم

واسه سلامتی و زیبایی هم ارتودنسی کردم لیزرپوست هم تو برنامه هامه،ورزش و گردش،سفر و تفریح البته اگر کرونای لعنتی بره

اگر دنبال فیلم و سریال ایرانی جدید هستید این پیج رو از دست ندین🎭👇(بدون اشتراک و رایگان دانلود کنید)    روزانه کلی کلیپ و سکانس ماندگار پست و استوری می‌کنه اینستا🎬filmeiran       اینم آیدی تلگرام @filmeiran1400

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هر کس همتش رو برای آخرتش بزاره،دنیا ذلیلانه به دنبالش میاد 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2456

یه زن موفق ؟ خب چیزایی که ضد زنه فراموش کن . مشخص کن چی میخوای و قدرت زنانگی رو باور کن هر چند بنظرم توانایی ها تقریبا در یک حدوده بین زن و مرد و نمیشه دیگری رو پایین کشید اما اینو گفتم که چیزایی که ضد زن بوده و نشانه ی ضعف زن (( نشانه ی دروغی )) رو نادیده بگیری برا هدفت تلاش کن و بهش برس تو دار باش به زن بودنت افتخار کن حقت رو از جامعه بگیر...

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘

خودت دوست  داری به عنوان زن چی داشته باشی مشخص کن بعد براش تلاش کن . زیبایی ؟ استقلال مالی ؟ قدرت ؟ حالا هر چی که میخوای

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
زیبایی که دست خودت نیس 😕

میتونی یه تغییراتی بدی ها 😎😂 یا حتا فقط حستو به چهره ت خوب کنی 🤗

2714