1735
1707
عنوان

خانمای موفق زود باشبن بیایننن

62 بازدید | 7 پست

به نظرتون چطور میشه پیشرفت کرد و یک زن موفق بود؟

حالا چه توی زندگی،چه توی کار،از کار و حرفتون یکم بگین و ایده هاتون،اینکه پیشرفت دارین یا پس رفت،و دلایل و ذهنیت هاتون،دورهم چیزای خوب یادبگیریم از هم

اول از همه دوست داشتم زندگیم با بچه کامل بشه دوتا پسر دارم

به قول خودم پروژه بچه فعلا تعطیل

بعد درس دارم تلاش میکنم غیرحضوری هم درس بخونم هم دوره آموزشی و مهارتی اگر هست و میدونم در اینده به دردم میخوره بگذرونم

واسه هر پولی که میاد دستم برنامه میریزم بهترین وسایل رو بخرم

خونم لوکس و شیک باشه که خودم لذت ببرم

واسه سلامتی و زیبایی هم ارتودنسی کردم لیزرپوست هم تو برنامه هامه،ورزش و گردش،سفر و تفریح البته اگر کرونای لعنتی بره

هر کس همتش رو برای آخرتش بزاره،دنیا ذلیلانه به دنبالش میاد 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.لینک کانال تلگرام استاد ostad_shojae@  در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

یه زن موفق ؟ خب چیزایی که ضد زنه فراموش کن . مشخص کن چی میخوای و قدرت زنانگی رو باور کن هر چند بنظرم توانایی ها تقریبا در یک حدوده بین زن و مرد و نمیشه دیگری رو پایین کشید اما اینو گفتم که چیزایی که ضد زن بوده و نشانه ی ضعف زن (( نشانه ی دروغی )) رو نادیده بگیری برا هدفت تلاش کن و بهش برس تو دار باش به زن بودنت افتخار کن حقت رو از جامعه بگیر...

سلام خوشگله 😄😎😍😘😄
1718