2703
2553
عنوان

خدا چرا بهم نگاه نمیکنه

285 بازدید | 26 پست

من خسته شدم از بس توسری خور بودم خسته شدم از بس فوش شنیدم من گناهم بخدا .چرا انقدر  روزهای کل زندگیم بهم ظلم شده

وزن اولیه87،..80🔓75🔓 73🔓70🔓65🔒😒😝دارم به هدفم نزدیک میشم خدای من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل من هستي😔

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2456
2714
ی لحظه فک کن خدانیست.خودت دست ب زن ب زانوت پاشون اینودوستم بهم میگ خودمم نمتونم عملیش کنم هی میگم خد ...

من چیکار کنمم چیکار کنم که مظلومم چیکار کونم چون مادر نداشتم همیسه بدبخت بودم چیکار کنم خونواده نداره

چرا میذاری بهت ظلم کنن مگه تو انسان نیستی مگه حق زندگی نداری از همین فردا شروع کن جواب بدیشونو با دو ...

میزنتم رورم نمبریه

من چیکار کنمم چیکار کنم که مظلومم چیکار کونم چون مادر نداشتم همیسه بدبخت بودم چیکار کنم خونواده ندار ...

منم مادر نداشتم از۱۳ سالگی از ۱۰سالگیم پدر ولی هیچوقت نذاشتم حس بدبختی بهم دس بده

2706