1735
1707
عنوان

خدا چرا بهم نگاه نمیکنه

217 بازدید | 26 پست

من خسته شدم از بس توسری خور بودم خسته شدم از بس فوش شنیدم من گناهم بخدا .چرا انقدر  روزهای کل زندگیم بهم ظلم شده

وزن اولیه87،..80🔓75🔓 73🔓70🔒65🔒😒😝

اگه تو این اوضاع اقتصادی دنبال یه فروشگاه لوازم خانگی با قیمت مناسب برای جهزیه هستین 

ما بانه سولین با اطمینان کامل بهتون پیشنها میکنیم

1718

کسی که اجازه میده بهش ظلم بشه هم گناهکاره

"پدرم" به خداحافظی تلخ تو سوگند،نشد... که تو رفتی و دلم ثانیه ای بند نشد🖤🥀
1760
ی لحظه فک کن خدانیست.خودت دست ب زن ب زانوت پاشون اینودوستم بهم میگ خودمم نمتونم عملیش کنم هی میگم خد ...

من چیکار کنمم چیکار کنم که مظلومم چیکار کونم چون مادر نداشتم همیسه بدبخت بودم چیکار کنم خونواده نداره

وزن اولیه87،..80🔓75🔓 73🔓70🔒65🔒😒😝
من چیکار کنمم چیکار کنم که مظلومم چیکار کونم چون مادر نداشتم همیسه بدبخت بودم چیکار کنم خونواده ندار ...

منم مادر نداشتم از۱۳ سالگی از ۱۰سالگیم پدر ولی هیچوقت نذاشتم حس بدبختی بهم دس بده

1759
منم مادر نداشتم از۱۳ سالگی از ۱۰سالگیم پدر ولی هیچوقت نذاشتم حس بدبختی بهم دس بده

افرین. دختر قوی همیشه وجود ادمایی مثل شما باعث شادیم میشه🥰🥰🥰

عضو گروه قرمز در  بامداد خمار.                 ۷۸روز تاهدف #۸۶ روز تا جذاابیت (تاریخ شروع چالش ۹تیر ۹۹).                            وزن اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔒😑هدف دوم ۷۵🔒😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۰🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۵۵😍  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
خیلیاهم هستن پانمیشن برن مشکلاتشون حل کنن توقع دارن خدابیاد براشون حل معلومه ک نمیکنه

دقیقا هستن اونایی ک تلاش هم کردن توقع زیادم نداشتن اما نشده اون موقع سریع میگن حکمت خداس پ اونهایی ک هیچ کاری نکردن و همه چی بش رسیدن این حکمت خدا بوده؟

1651