2733
2734
عنوان

این چینی ها مشکلشون چیه ؟

273 بازدید | 17 پست

شاید تا حالا اسم آنفولانزای هنگ کنگی و آنفولانزای آسیایی رو نشنیده باشید ولی ایناهم از دسته گل های چین هستش

آنفولانزای اسپانیایی در سال 1919 بالای 20 میلیون نفر رو در جهان کشت اگرچه میگن منشا این بیماری آمریکا یا بریتانیا بوده ولی چین هم یکی از کشورهاییه که احتمال میدن منشا این بیماری باشه

در سال 1958 آنفولانزای آسیایی 2 میلیون نفر رو در جهان کشت که منشا این بیماری چین بود

ده سال بعد در سال 1968 آنفولانزای هنگ کنگی که یک جزیره در جنوب چین و تحت قیومیت چینه باعث مرگ 1 میلیون نفر در سراسر جهان شد

در قرن 13 میلادی بیماری طاعون سیاه بیشتر از 100 میلیون نفر رو در آسیا و اروپا کشت که منشا این بیماری ظاهرا جنگ بین مغول ها و چینی ها بود .

بیماری سارس در سال 2002 که 800 نفر رو کشت هم باز منشا چین بود

و حالا میلیون ها مبتلا و صدها هزار کشته به خاطر کرونا جدیدترین دستاورد چین برای کشتار بشریت .

واقعا اینها مشکلشون چیه ؟ مشکل ژنتیکی دارن ؟ مشکل عادت غذایی دارن ؟ چرا همه اپیدمی ها و پاندمی ها از چینی ها منتشر میشه ؟ اینقدری که چینی ها با بیمار کردن مردم دنیا آدم کشتن جنگ های جهانی و تصادفات اتومبیل و سقوط هواپیما و . . . در دنیا آدم نکشته . 

چرا یکی در دنیا پیدا نمیشه این چینی ها رو مورد مطالعه قرار بده ببینه اینا مشکلشون چیه ؟

میشکنن😕👊

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون بزرگ ترین آزمایشگاه ویروس شناسی تو چینه

و ممکنه از آزمایش سرایت کنه

مثل همین کرونا

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
2738

انقدر زیادن جا کم آوردن . می خوان بقیه جاها خلوت شه مهاجرت کنند😒😕🤪

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
من جدیدا دست خودم نیست نسبت بهشون گارد دارم رفتار کاملا نژاد پرستانه باهاشون دارم😶

آخه مشکل اینجاست که ای کاش وقتی این وضعیت رو میدیدن دست از رفتارشون برمیداشتن ولی 2 ماه بعد از کرونا دوباره بازارهای گند و کثافتشون رو باز کردن و دوباره برا خفاش خوری صف کشیدن اصلا انگار نه انگار .

ضرب المثل دارن که هر چیز در آسمون جز هواپیما و هرچیز در دریا به جز کشتی و هرچیز در زمین به جز ماشین خوردنیه . افتخار هم میکنن به این حماقتشون

آخه مشکل اینجاست که ای کاش وقتی این وضعیت رو میدیدن دست از رفتارشون برمیداشتن ولی 2 ماه بعد از کرونا ...

باید تمام دنیا تحریمشون کنن

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2706