2726
عنوان

وام بدون سپرده

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 58 پست
کدوم شهری ؟

مرکزی_خمین

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کاش خوزستان بودی  اینجا راحت تر وام میدن  ما همیشه راحت وام می گیریم

جدی؟؟ 

چرا؟؟ چه جوریه مگه اونجا؟؟ 

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی

منم برای وام کالا اقدام کردم، ضامن هم جور کردم. پدر شوهرم خبر دار شد و مانع کارمون شد. گفت وام تو کشور ما ربا هستش،برکت از زندگیتون میره. سعی کنید هیچ وامی نگیرید. کلی هم دعوامون کرد. منم منصرف شدم.

لیلای من کجایی ، دلم برات تنگ شده.کاش دوباره ببینمت.دوست خوبم لطفا یک روزی دوباره سر راهم قرار بگیر. میخام بغلت کنم. باز با هم درد دل کنیم و دیگه از هم جدا نشیم. هیچ میدونی چند ساله ندیدمت،چند ساله صداتو نشنیدم؟یعنی دیگه بس نیست؟هر سال روز تولدت رو بهت تبریک میگم،روز تولد حضرت علی اکبر رو بهت تبریک میگم،سال نو رو تبریک میگم.میشنوی؟یادته میگفتی من لیلام،مامانِ علی اکبر و تو نرگسی،مامانِ مهدی؟هر کس لیلای منو میشناسه اونو به من برسونه. لیلای خوبم برگرد😔😔😔
کلا بیشتر با مردم کنار میان  من الان جدا از محل الان زندگیم  شهر خودمم برا وام میرم با آ ...

خب خداروشکر دعا کن ماهم راحت بتونیم بگیریم انشاالله

منم برای وام کالا اقدام کردم، ضامن هم جور کردم. پدر شوهرم خبر دار شد و مانع کارمون شد. گفت وام تو کش ...

چه حرفا 

ما اگه وام نگیریم زندگیمون نمی چرخه 

چه قدر جون بکنی تا پس انداز کنی 

تا بیای کاری کنی همه چیز سر به فلک کشیده 

منم برای وام کالا اقدام کردم، ضامن هم جور کردم. پدر شوهرم خبر دار شد و مانع کارمون شد. گفت وام تو کش ...

وا خب بگو بیا تو پول بدون ربا بهمون بده

چه حرفا  ما اگه وام نگیریم زندگیمون نمی چرخه  چه قدر جون بکنی تا پس انداز کنی  تا ...

دقیقا 

دوستان بازم هرکس اطلاعی داره بگه ممنون

خدا به دادتون برسه پدر شوهرتم که پول نده وامم که نگیرین دیگه یهو بگه نفس نکشین

خدایا شُکرت❤🧿