2726
عنوان

وام بدون سپرده

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 58 پست
خوب همون ۱هفته قبول کردن تا خالی باشه.خالی باشه قبول نمیکنن میدونم.تازه شما شاغلی.مدارک شغلی خواستن؟

والا شاغلم نیستم چون همسرم می خواست ضامن بشه 

رفتم پیش یه دوست از همسرم نوشت این خانم اینجا کار می کنه فرمالیته و مهر و امضا و اینقدر حقوق 

همسرمم ضامن شد با همکارش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پرسیدی منو ریپلای کن

باشه عزیزم

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی
2728
والا شاغلم نیستم چون همسرم می خواست ضامن بشه  رفتم پیش یه دوست از همسرم نوشت این خانم اینجا کا ...

همسرتون کارمنده؟؟ 

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی
دوتا  کارمند که چک صیاد داشتن  همسرم و همکارش

دعاکنید جور ه شوهرم میخواد مغازه بزنه خیلی احتیاج داریم

من فردا میرم میپرسم حالا شایدم سپرده نخواد

من یه حساب داشتم مال سال ۸۶تو اون بانک 

هیچ سپرده هم نداشتم 

جز یه هفته که ۱۵داشتم 

هیچ سختی هم نگرفتن 

به نظرم به نفعشونه از خداشون هم باشه سودش زیاده 

من یه حساب داشتم مال سال ۸۶تو اون بانک  هیچ سپرده هم نداشتم  جز یه هفته که ۱۵داشتم  ...

بله خدا کنه واسه ماهم جور شه😭

دعاکنید جور ه شوهرم میخواد مغازه بزنه خیلی احتیاج داریم

خدا بخواد جور میشه 

ما هم می خواستیم پدر مادر همسرمو ببریم مشهد ماشین کوچیک بود به خاطر اونا ماشین رو عوض کردیم وام گرفتیم 

من میگم امام رضا خودش کمک کرد چون هیچ گره تو کارمون نبود 

خدا بخواد جور میشه  ما هم می خواستیم پدر مادر همسرمو ببریم مشهد ماشین کوچیک بود به خاطر اونا م ...

بله درسته خداروشکر

منم متوسل شدم به امام رضا انشاالله خودش درست کنه واسمون

کارمنده ولی کسر حقوق هم نداد .فقط چک 

چه خووووب

2706