2737
2734
عنوان

وام بدون سپرده

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 58 پست
اینو منم میخواستم بگیرم گفتن ۱ماه فلانقدر پولت بزار بخوابه که!!🤔🤔نداشتم پشیمون شدم همین کالا بود ت ...

من اصلا سپرده نداشتم جز یک هفته که ۱۵داشتم که برداشت کرد بعد یه ساعت هم واریز کرد سر جاش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اصلا سپرده نداشتم جز یک هفته که ۱۵داشتم که برداشت کرد بعد یه ساعت هم واریز کرد سر جاش 

خوب همون ۱هفته قبول کردن تا خالی باشه.خالی باشه قبول نمیکنن میدونم.تازه شما شاغلی.مدارک شغلی خواستن؟

خدایا شُکرت❤🧿
میری میگی وام کالا می خوام  هیچ شرطی نداره  طرف که وام می خواد باید شاغل باشه  بعد ...

چندتا ضامن میخواد؟ 

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی
2738
خوب همون ۱هفته قبول کردن تا خالی باشه.خالی باشه قبول نمیکنن میدونم.تازه شما شاغلی.مدارک شغلی خواستن؟

اره همون یه هفته ام واسه بانک کلیه میری میگی سپرده ندارم اصلا یه جوری جواب میدن که راهتو کج کنی برگردی

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی
اینو منم میخواستم بگیرم گفتن ۱ماه فلانقدر پولت بزار بخوابه که!!🤔🤔نداشتم پشیمون شدم همین کالا بود ت ...

هیچ آشنا هم نداشتم 

اولین بار بود رفتم 

خیلی هم راحت دادن 

من خوزستانم 

اره همون یه هفته ام واسه بانک کلیه میری میگی سپرده ندارم اصلا یه جوری جواب میدن که راهتو کج کنی برگر ...

اره من با اینکه واریز برداشتام زیاد بود اما چون از ۱ماه قبله تقاضا وام حسابم خالی بود و مشتری قدیم بودم حدوده ۱۵سال ۱۷سال قبول نکرد

خدایا شُکرت❤🧿
نیاز نیست کالا بخری  فقط فاکتور که میگیری باید به اسم کالای ایرانی باشه  پول بهت میدن&nb ...

من فردا میرم میپرسم حالا شایدم سپرده نخواد

2706