2726
عنوان

وام بدون سپرده

328 بازدید | 58 پست

سلام دوستان کدوم بانکها وام بدون سپرده میدن ؟ هرکس اطلاعی داره بگه ممنون

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وام کالا  من ۵۰گرفتم سودش نزدیک به ۱۳ شد  ماهی ۱۸۰۰قسط  از ملی یک هفته طول کشید&nb ...

خب حتما باید باهاش وسیله بخری؟ من پولشو احتیاج دارم

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی
وام کالا  من ۵۰گرفتم سودش نزدیک به ۱۳ شد  ماهی ۱۸۰۰قسط  از ملی یک هفته طول کشید&nb ...

اینو منم میخواستم بگیرم گفتن ۱ماه فلانقدر پولت بزار بخوابه که!!🤔🤔نداشتم پشیمون شدم همین کالا بود تو اشنا داشتی عزیزم؟کی گرفتی صامن چندتا

خدایا شُکرت❤🧿

شرایطش چی بود؟ 

کی گرفتی؟ 

اینو منم میخواستم بگیرم گفتن ۱ماه فلانقدر پولت بزار بخوابه که!!🤔🤔نداشتم پشیمون شدم همین کالا بود ت ...

منم پرسیدم دقیقا همینو گفتن بهم

شرایطش چیه به همه میدن کی گرفتین

میری میگی وام کالا می خوام 

هیچ شرطی نداره 

طرف که وام می خواد باید شاغل باشه 

بعد از  یه فروشگاه مبلغ ۵۰ملیون کالا ایرانی فاکتور می گیری و میبری یه فروشگاه دیگه مهر کنه 

و ضامن 

من به نام خودم گرفتم همسرم ضامن 

یه هفته موندم تا تایید بشه چون استهلام میگیرن از چک و قسط به نامت 

من پارسال گرفتم 

امسال هم رفتم پرسیدم گفت میدیم 

الان رفاه هم داره میده به باز نشسته ها همینو الان 

2706