1735
1765
دعاکنید جور ه شوهرم میخواد مغازه بزنه خیلی احتیاج داریم

خدا بخواد جور میشه 

ما هم می خواستیم پدر مادر همسرمو ببریم مشهد ماشین کوچیک بود به خاطر اونا ماشین رو عوض کردیم وام گرفتیم 

من میگم امام رضا خودش کمک کرد چون هیچ گره تو کارمون نبود 

خدا بخواد جور میشه  ما هم می خواستیم پدر مادر همسرمو ببریم مشهد ماشین کوچیک بود به خاطر اونا م ...

بله درسته خداروشکر

منم متوسل شدم به امام رضا انشاالله خودش درست کنه واسمون

اگه تو این اوضاع اقتصادی دنبال یه فروشگاه لوازم خانگی با قیمت مناسب برای جهزیه هستین 

ما بانه سولین با اطمینان کامل بهتون پیشنها میکنیم

1718
1760

منم برای وام کالا اقدام کردم، ضامن هم جور کردم. پدر شوهرم خبر دار شد و مانع کارمون شد. گفت وام تو کشور ما ربا هستش،برکت از زندگیتون میره. سعی کنید هیچ وامی نگیرید. کلی هم دعوامون کرد. منم منصرف شدم.

لیلای من کجایی ، دلم برات تنگ شده.کاش دوباره ببینمت.دوست خوبم لطفا یک روزی دوباره سر راهم قرار بگیر. میخام بغلت کنم. باز با هم درد دل کنیم و دیگه از هم جدا نشیم. هیچ میدونی چند ساله ندیدمت،چند ساله صداتو نشنیدم؟یعنی دیگه بس نیست؟هر سال روز تولدت رو بهت تبریک میگم،روز تولد حضرت علی اکبر رو بهت تبریک میگم،سال نو رو تبریک میگم.میشنوی؟یادته میگفتی من لیلام،مامانِ علی اکبر و تو نرگسی،مامانِ مهدی؟هر کس لیلای منو میشناسه اونو به من برسونه. لیلای خوبم برگرد😔😔😔
منم برای وام کالا اقدام کردم، ضامن هم جور کردم. پدر شوهرم خبر دار شد و مانع کارمون شد. گفت وام تو کش ...

چه حرفا 

ما اگه وام نگیریم زندگیمون نمی چرخه 

چه قدر جون بکنی تا پس انداز کنی 

تا بیای کاری کنی همه چیز سر به فلک کشیده 

1665
منم برای وام کالا اقدام کردم، ضامن هم جور کردم. پدر شوهرم خبر دار شد و مانع کارمون شد. گفت وام تو کش ...

خدا به دادتون برسه پدر شوهرتم که پول نده وامم که نگیرین دیگه یهو بگه نفس نکشین