2733
2734

امیدوارم خدا با تک تکتون انقدر خوشبختیو خوشیو مهربونی بده تو زندگیتون که از دیدن خوشبختی کسی واقعا از ته دلتون خوشحال شید کاش خدا حال دلتونو همیشه داشته باشه 

عادت کردین به تاپیکای بد بختیو خیانتو مادر شوهر... یکی تاپیک بزنه شوهرم کلی کتکم زد همتون میرید توش و هیچکسم گزارش نمیزنه 

جالب..

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من نه حسودم نه همسر بدی دارم،اتفاقا همسر خوبی دارم

فقط هم چند صفحه اول تاپیک شما رو خوندم،رابطتون واقعا نرمال نیست ،یعنی چی که شوهرت پاشی بشقابت رو جمع کنی اخم میکنه!!!!!!!😐😐😐😐

اگه سرکاری نباشه حرفات،واقعا زندگی و ارتباط آنرمالی دارید

2731

عزیزدلم خداروهزاران بارشکرخوشبختی  ولی خوشبختیتوجارنزن ،چشم تنگ،آه حسرت ،وچشم خوردن دورازجانتان واقعیت داره ،دراولین فرصتم صدقه بده ودیگه ب هیچکس نگو،حتی ممکنه خدای نکرده خودت خودتوچشم بزنی 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه