2410
2553

من خودم با عنوان های خواستگار و نامزد و هدیه تولد و عکس خواستگار و نامزد و تولد و ...😁جذب میشم

و از عنوان های خیانت و طلاق و مادرشوهر و خواهرشوهر و ...

دوری میکنم

حالا شما بگید

اونایی که میگن بیاین عکسمو ببینین نصف نی نی سایتو جذب میکنه😂

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
عنوانای جنسی.شیرجه میزنم تو تاپیکاش

من فقط شیرجه میزنم که اگه تازه وارده چهارتا فهش بدم دلم خنک بشه 😂😂😂

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

هیچ کدوم از اینایی که گفتی برام جالب نیس😁دوس دارم تاپیک هایی ببینم که چیزی برای گفتن داشته باشن

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍

این عنوان ها جذبم میکنه وشرکت میکنم :

نظرسنجی اسم بچه

دستور پخت غذا وکیک هایی ک عکس میزارن

راهنمایی های که برای درست کردن زندگی مشترک هست

و خلاصه هر عنوانی ک خارج از خیانت باشه چون خودم خیانت دیدم طاقت این مطالبو ندارم و ناخواسته بغضم میگیره

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
دقیقار😂😂

که خداراشکر اکثرا همین طور بوده فهش و دادم وتاپیک وترکوندم 😂😂😂

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40