1735
1714

من خودم با عنوان های خواستگار و نامزد و هدیه تولد و عکس خواستگار و نامزد و تولد و ...😁جذب میشم

و از عنوان های خیانت و طلاق و مادرشوهر و خواهرشوهر و ...

دوری میکنم

حالا شما بگید

اونایی که میگن بیاین عکسمو ببینین نصف نی نی سایتو جذب میکنه😂

یکی‌ میگفت دخترای تورک خیلی خوشگلن ولی حیف  لهجه دارن، با افتخار میگم من یه دختر تورکم، خیلی خوشحالم که به جز فارسی، به زبان دیگه ای هم تسلط دارم... خدمت ایشونم عارضم که: "تورک قیزی نان ایاق اولماخ هر کسه نصیب اولماز"😉😺😺😺                                   یاشاسین تورک ✌                                          عشقم👈❤امام علی (ع)❤👉                                         صلح طلب اما جنگ بلد😏

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

عنوانای جنسی.شیرجه میزنم تو تاپیکاش

١١ تا ١٦ سالگي:ميوپاتي  ....١٦ تا ٢١ سالگي:افسردگي ماژور،او سي دي، بستري بخش اعصاب....٢٢ سالگي:دانشجوي پزشكي،مدرس زبان و مشاور كنكور.....من هنوز درگيره اوسي دي هستم افسردگي و اضطرابم مقطعي برميگرده،محيط زندگيم كه جزء عوامل اصليه افسردگيم بود فرق زيادي نكرده.ممكنه ميوپاتيم برگرده چون درمان نداره فقط كنترل ميشه(الان خوبم)،هنوز اضافه وزن و پوست خرابه يادگاري از بيماري هامو دارم,منشا بيماريم ژنتيكيه ممكنه فرزندم هم اين بيماري رو بگيره.شايد به خاطر اين گذشته تو ازدواجم به مشكلات زيادي بربخورم ولي من متوقف نميشم..اهدافم خيلي خيلي بزرگن و به ايندم اميدوارم...من ميتونم
1718

هیچ کدوم از اینایی که گفتی برام جالب نیس😁دوس دارم تاپیک هایی ببینم که چیزی برای گفتن داشته باشن

ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
1760

این عنوان ها جذبم میکنه وشرکت میکنم :

نظرسنجی اسم بچه

دستور پخت غذا وکیک هایی ک عکس میزارن

راهنمایی های که برای درست کردن زندگی مشترک هست

و خلاصه هر عنوانی ک خارج از خیانت باشه چون خودم خیانت دیدم طاقت این مطالبو ندارم و ناخواسته بغضم میگیره

1665
که خداراشکر اکثرا همین طور بوده فهش و دادم وتاپیک وترکوندم 😂😂😂

دقیقا منم اول یه دوسه تا فوش قشنگ بهش میدم بعد گزارش میزنم😂😂خیلی حال میده لامصب

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
1651