2726

من گرفتم کلا برعکس شد کلی داغون شدم بعدش همون شد که حاجتم بود سنگینیش تو اینه میترسم بازم بردارم 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش 

ها چیشد 🙄

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الله اسم اعظم خداست...بسم الله الرحمن الرحیم از ذکر های به شدت سفارش شده است...سنگینی چیه؟😶

اتفاقا ما از یکشنبه قراره ختم بسم الله بزاریم تو گروه تلگرام

یعنی من گرفتم حاجتم کلا برعکسش خدا بهم داد بعد دوباره برعکس شد ولی خیلی داغون شدم واذیت شدم 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش 
یعنی من گرفتم حاجتم کلا برعکسش خدا بهم داد بعد دوباره برعکس شد ولی خیلی داغون شدم واذیت شدم 

میشه مگه ..اخه ذکره نامه خدائه چرا برعکس شد میشه توضیح بدی چی خواستی چی شد؟

خدایا شُکرت❤🧿
2706