2726
عنوان

کرونا کرونا کرونا وباز هم فکر و خیال

| مشاهده متن کامل بحث + 3254 بازدید | 159 پست
اها من طرفای دزفولم.... خوشبختم😊✋

خوشبختم گلم.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
روانی میشیم باید بریم اقلا با ماشین بچرخیم تو خیابونا 

من وسواس دارم نمیتونم حتی اگه با ماشینم برم باید بیام برم حموم و کل لباسامو بشورم 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماسك زدن بايد اجباري بشه همه جاي دنيا ولي چون تابستون شده خيلي ها بهونه گرما رو دارن 

من خودم بعد از سه هفته پنجشنبه گذشته صبح رفتم بیرون به خدا با ماسک داشتم خفه میشدم تازه جاهای شلوغ هم نمیرم اگر جایی بیشتر از یک نفر بود پام رو نمی ذارم 

خوشحال میشم به کانال من سر بزنید قراره پر بشه از آمزشهای مفید و بدرد بخور vafel_cake_dez@
ببین تهران همه جا بازه ملت تو مترو رو سر هم سوارن مجبورن برن سرکار حتی کافی شاپا بازن خب چرا اخه

تقصیر دولته وقتی مجبور باشی سرکار بری اونم ازاین سرشهر به اون سرشهر و ماشین هم نداشته باشی مجبوری از مترو استفاده کنی 

2728
من وسواس دارم نمیتونم حتی اگه با ماشینم برم باید بیام برم حموم و کل لباسامو بشورم 

خب بشوریم. مامانم که میره بیرون برمیگرده لباسارو در میاره خودشم میره حموم

دارم دق میکنم تنهایی

چقدر عروسی دارید ما روز روزش عروسی نداریم، سالی یه دونه چه برسه به دوران‌کرونا، به خدا داداشم و از بهمن ندیدم دلم‌یه ذره شده براش 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
مردیم دیگه به خدا کی تموم میشه این لعنتی بر باعث و بانیش لعنت چهارماهه پامو از خونه بیرون نذاشتم هم ...

اره بخدا.من دلم برای بچه هام میسوزه.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
منم خوزستانیم اینقد سخت نگیر.ب ما هم فشار میاد.خسته شدیم ولی چ میشه کرد شما رعایتتو بکن .خریدتو ب ...

منم داروی امام کاظم ع میخورم ولی به این فکر میکنم اونایی که تو این تعطیلی رفتن گشت و گزارشونو کردن اوج بگیره طاقت میارن بمونن خونه ولی ماها که جایی نرفتیم هی باید خونه نشینیمون بیشتر بشه دیگه داریم دیوانه میشیم

واقعاااا؟ برای این زیاد شده😯😔

بله اینجا هایپر ها بهترین تفریح برای مردمه 

حتی اگر خرید نداشته باشن 

ایکاش میشد ببینید چه اوضاعیه 

من وقتی از جلوشون رد میشم وحشت می کنم 

از این حجم از شلوغی

خوشحال میشم به کانال من سر بزنید قراره پر بشه از آمزشهای مفید و بدرد بخور vafel_cake_dez@
چقدر عروسی دارید ما روز روزش عروسی نداریم، سالی یه دونه چه برسه به دوران‌کرونا، به خدا داداشم و از ب ...

ما پارسال چندتا از فامیلهامون یهو نامزد شدن .عروسیشون قرار بود عید نوروز باشه که کرونا نذاشت.دیگه دیدن فایده نداره بی سروصدا و خلوت این مدت گرفتن

2706