2726
عنوان

کرونا کرونا کرونا وباز هم فکر و خیال

| مشاهده متن کامل بحث + 3254 بازدید | 159 پست

منم از استرس التهاب مری گرفتم،چهار ماهه قرنطینم پوست دست برام نمونده دخترمم چقد وقته رنگ بیرونو ندیده خوب شده بود مسافرا اومدن وضعیت داغون شده باز خدا ازشون نگذره

فامیلات ک عروسی گرفتن چ دل خجسته ای دارنا😐😂😂

نه اونا هم فقط خانواده ی خودشون بودن فامیلها نرفتن

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه خسته و افسرده ايم 

اينجا زندگي داره عادي ميشه ولي من هنوز ميترسم

تازه شوهرم از هفته ديگه كارش شروع ميشه استرس اونم دارم ديابت هم داره🙁

چ ميشه كرد من همش حسرت گذشته راحتمون رو ميخورم 🙁🙁🙁

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2728

منم اهوازم دارم میمیرم دیگه

از ۳ اسفند فقط ۲باررفتم بیرون اونم باماشین شخصی باماسک دستکش مجبور بودم برم

واقعا یه عده دارن با بیخیالی و بی مبالاتیشون هممونو نابود میکنن

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
منم از استرس التهاب مری گرفتم،چهار ماهه قرنطینم پوست دست برام نمونده دخترمم چقد وقته رنگ بیرونو ندید ...

اره منم استرس دارم.دخترم هفت ماهشه بعضی وقتها فکر میکنم کاش باردار نمیشدم.دلم میسوزه برای بچه هام

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
خیلی برام عجیبه چرا مردم خودشونو زدن به خواب نه تموم شده نه کم شده چرا هیچکس عین خیالش نیست مردمو که ...

آفرین دقیقا

خب ملت میبینن همه جا باز شد جاده باز سفر آزاد رستوران باز آرایشگاه باز میگن تموم شد دیگه

افتضاح شده داغوووون

ما داره چهارماه میشه زندانی هستیم هیچ و هیچ جا نمیریم  دیشب گریه ام گرفت دارم بیقرار میشم دوست ...

ايًران نيستي؟؟؟ 

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
ملت نفهم ما رعایت نمیکنن نفهم تر از این ملت  دولت ماست ک قرنطینه رو ادامه نداد

ترکیه ک همچنان ادامه داره، بدون ماسک جریمه میکنن، غیر از روزایی ک میگن بیان بیرون جریمه میکنن

اسی من پرستارم و از بیمارم کرونا گرفتم الانم ۸روزه ک مثبت شدم داروهامو میخورم و خوبم تاحدودی کمر درد ...

شوهرم تو بيمارستان كار ميكنه دو روزه سرفه ميكنه و بي حاله فردا ميخواد تست بده دعا كنين منفي بشه🥺

منم خوزستانم 

اعصابم خرابه 

بی خیالی مردم دیوونم کرده 

اصلا تو فکر نیستن 

امروز شهر ما 280 نفر کرونایی داشته 

آمار روز به روز بالاتر میره 

و............... 

خوشحال میشم به کانال من سر بزنید قراره پر بشه از آمزشهای مفید و بدرد بخور vafel_cake_dez@
2706