2703
2553
عنوان

خرید اتو بخار ایستاده یا دستی

16613 بازدید | 35 پست

سلام دوستان

من میخوام یه اتو بخار دستی یا همون بخارگر بخرم، موندم دستی بخرم یا ایستاده؟ من برا مصرف خانگی نمیخوام، فروشگاه لباس اینترنتی کودک دارم و زیاد لازمم میشه. ایستاده ها یه کم گرونن و چون نمیدونم چه مارکی خوبه، میترسم پولمو دور بریزم، دستی هم میترسم جواب نده.

لطف هر کس داره و استفاده کرده، تجربیات و پیشنهاداتشو بهم بگه و مارکی که راضی هست

ممنون

ما یه دونه دستی داشتیم برا مزون عروس افتضاح بود.

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
دستی استفاده کردید؟ چه مارکی؟ مشکلاتش چیه؟

دستی هم مشکلی نداره اما ایستاده کار باهاش سریعتر و راحتتره . ایران نیستم متاسفانه نمیتونم پیشنهاد بدم ، چون شاید اونجا نباشه ، اما اگه بدردت میخوره عکسش رو بگیرم . 

دستی هم مشکلی نداره اما ایستاده کار باهاش سریعتر و راحتتره . ایران نیستم متاسفانه نمیتونم پیشنهاد بد ...

ممنون میشم مارک و عکس برام بفرستید

ایستاده ها گرونن میخوام ببسنم اگه دستی مارک خوب هست، دستی بخرم که هزینه کمتر بشه

برا من مارک فیلیپسه و ایستاده 

خیلی راضیم برای جهیزیمه ۴سال پیش خریدم

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
ایستاده برا اقا استفاده میکنم برا پیراهنش دستی واسه خودم...

میخوام بدونم دستبثی واقعا کار رو راه میندازه؟ یعنی میشه کلی لباس بچه باهاش بخار داد؟ هم برا ضدعفونی ، هم اینکه چروکاش که توبار بوده باز بشه

2706