2737
2739
عنوان

چکار کنم تو انتخاب اسم بچه با شوهرم به نتیجه نمی رسیم 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 77 پست

نیایش

ما چون دو دریچه روبروی هم..آگاه ز هر بگو مگوی هم....هر روز سلام و پرسش و خنده...هر روز قرار روز آینده..اکنون دل من شکسته و خسته اس...چون یکی از این دریچه ها بسته اس...نه مهر فزون نه ماه جادو کرد..نفرین به سفر که هرچه کرد او کرد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه چ خوب 😀😀😀 من دو تا هم پسر دارم  نيما نيكان  شوهرم هم اسمش نادر  خلاصه همه ب ...

منم اگه یک روزی پسردار بشم اسمشو میذارم نیکان

دختر دارم بشم نلین

خدا کوچولوهاتو برات نگه داره 

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
2731

تسنیم هم قشنگه 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

من عاشق اینم که بچم اول پسر باشه دعا کنید برام لطفا اصلا هم اسم دختر ب ذهنم نمیرسه اما همسرم جدیدن میگه دختر دارشیم اسمشو میزاریم نورا یا نورای عاشقشه  ب معنی روشنایی 

2738
منم دوسش دارم ولی اینجا گفتن قدیمی شده 😢

چرت میگن اینجا بارانم گفتن قدیمی شده و واسه ی دهه ۶۰ و ۷۰ ..ولی باران تو ۹۸ جزو ۱۰ اسمی یود که زیاد گذاشته بودن 

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘

محیا قشنگیه که

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
پسر منم یه ماهش بود اسم نذاشت

ما تا لحظه گرفتن شناسنامه اسم نداشت، آخرش هم کارمند ثبت احوال از بین اسم‌های پیشنهادی ما خودش نوشته بود سینا 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
منم اگه یک روزی پسردار بشم اسمشو میذارم نیکان دختر دارم بشم نلین خدا کوچولوهاتو برات نگه داره  ...

ممنونم عزيزم همچنين دختر شما رو 😘😘

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2706