2703
2553
عنوان

خانمای اهل ارایش

274 بازدید | 24 پست

خانوما من هیچی از ارایش نمیدونم وقتی میگم هیچ یعنی حتی یه رژ ساده هم بخوبی نمیتونم بزنم

چیکار کنم 

بخوام فیلم های اموزشی رو نگاه کنم دقیقا چی سرچ کنم که اموزش ارایش حرفه ای رو برام نیاره

پیش بسوی چاق شدن😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

فیلم آموزشی چرا مرکز فنی حرفه ای های آزاد و دولتی که باز شد یه دوره کلاس برو مدرک هم میدن ..

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
همچین کسیو ندارم من

جاری منم اینطور بود چند دفعه من براش انجام دادم تا یاد بگیره ولی باید خودت تمرین کنی اونم اینکارو کرد اولا خوب بلد نبود خط چشم بکشه الان از منم بهتر بلده😁

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍

اخه ميدوني چيه

مشكل اينجاس فيلماي اموزشي واسه فرم خاصي از صورته

مصلا تو فيلم اموزشي ارايش واسه چشم كوچيكه ولي من چشام بزرگه

يا تو فيلم ارايش واسه صورت گرد

بعد من صورتم درازه مصلا

خودت بايد فرم صورتتو بدوني و مطلابق با اون ارايش كني

از فيلمم ميتوني كمك بگيري البته ولي خب مشكلاتي هم داره

خودت امتحان كني روشاشو بهتره

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر

ببین خودت امتحان کن...مثلا ابروهات همونی که هست رو روش مداد بکش تا کم کم دستت عادت کنه و بعدا که ماهر تر شدی اگه خواستی پهن ترش کن..خط چشم هم همینطور بشین توی خونه اینه هم بگیر دستت هی بکش تا بالاخره یاد بگیری...رژ لب هم که سادس دیگه بزن روی خط لبت تا یاد بگیری

🤐
2706