1735
1707
عنوان

عاشق دکترم شدم😔بگم بهش یا نگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4117 بازدید | 211 پست

منم دانشجو پزشکی ام اصلا اهل بگو بخند با پسرای کلاس و بیمارستان نیسم ... یعنی کم رو نیسما معنی این حرکاتو نمیفهمم دوستام حتی خودشون تو پی وی پسره رفتن الان ازدواج کردن اینم ن ی موردا چند مورد امتحان میکردن فکر کنم کلا دوره ی زرنگیه... 🙄من سر به زیرم ... !اینو کاملا جدی میگم... چقدر اخلاق بدی دارم..!

نه عزیزم اینجوریم نیست اگه واقعا عاشق باشن درست میشه عشق موقعیت جا مکان روز ساعت نمیشناسه

آره آبجی😞منم همینو میگم😔بخدا من واقعا دوسش دارم😭ی جوری ک بگه قلبمم میخاد بهش میدم😔فقد میترسم بهش بگم بگه دوسم نداره😞یا سواستفاده بخاد کنه😔😔خیلی ناراحتم😭واقعا مرسی ک درک میکنید بعضی شما آبجیا❤️❤️😔🙏🏻

آره آبجی😞منم همینو میگم😔بخدا من واقعا دوسش دارم😭ی جوری ک بگه قلبمم میخاد بهش میدم😔فقد میترسم بهش ...

نه عزیزم اروم باش وقتی شماره داده بهت توجه میکنه بهت حسی داره مطمئن باش فقط بهش نگو سعی کن بیشتر ببینیش ارتباط چشمی بیشتر اخرش پیشنهاد میده

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق شوهرمم خدایا مراقب کوچلوی توراهیم باش به خودت میسپارمش

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

منم دانشجو پزشکی ام اصلا اهل بگو بخند با پسرای کلاس و بیمارستان نیسم ... یعنی کم رو نیسما معنی این ح ...

😔آبجی میفهممت، آخه خودمم همینجوریم

حتی اولین بار ک دیدمش بهش توجه خاص نداشتم😔فقد بعد ی حسی داشتم😔وقتی از داروخونه اومدم بیرون دیدم دارم همش بهش فکر میکنم، بیخیالش خاستم بشم، نتونستم😔همش بهش فکر کردم.. اصلا ب موقعیتش کاری ندارم بخدا😭تازه خیلیم حساسه شغلش ک😞همش بین دخترا و زنا هست😔😔من واقعا خودشو دوست دارم

فکر کنم 30😔من 20 مطمئن نیستم ولی 90 درصد احتمال میدم

صبرکن خودش بگه😑 بهش پیام دادی شماره ات رو هم که داره

کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی باهام رفیق نیستن، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃.امکان نداره ایرانی باشی و الان ته گلوت یه جوری نباشه😅😅😅😅سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒 از چین خوش آمدی عزیزم، دستم به چینِ دامنت😍 برچین تمامِ تمام را، زحمت ما هم به گردنت😘❤️
1718
نه عزیزم اروم باش وقتی شماره داده بهت توجه میکنه بهت حسی داره مطمئن باش فقط بهش نگو سعی کن بیشتر ببی ...

وای آبجی الان دقیقا این حال رو دارم 😍😔

خداکنه خدا بخاد😔🙏🏻لطفا لطفا لطفا دعام کن😞

دختر دوره زنگیه برو داشته هاتو بکار ببر دائم الگپ باش باهاش! هی از درس و دارو بپرس اتفاقا تو بچه ها پزشکی دارو دندون خجالتی زیاد وجود داره.. خوش به حالت ابرو دارید ما انقدر بی ابروییم که حتی با وجود درس و متانت من کسی نمیاد سمت خانواده ما 😊قدر بدون و زرنگ باش الان همه نون زرنگیشونو خوردن

صبرکن خودش بگه😑 بهش پیام دادی شماره ات رو هم که داره

آخه اونشب ک گپ زدیم من خیلی رسمی گپ زدم، خودمم خداحافظی کردم😑😑اون همش تو چتم بود حتی من آف شدم، دیدم تو چتم هست... خیلی بهم نگاه میکنه وقتی میرم اونجا،خیلی توجه داره😞ان شاء الله ک خودش بهم بگه😔😔🙏🏻خواهش میکنم برام دعا کن آبجی❤️❤️واقعا ممنونم ک درک میکنی و وقت میزاری😞خدا خیرت بده عزیزم 

آخه اونشب ک گپ زدیم من خیلی رسمی گپ زدم، خودمم خداحافظی کردم😑😑اون همش تو چتم بود حتی من آف شدم، دی ...

مردا اگه واقعا از کسی خوششون بیاد به این زودی عقب نمیکشن، ولی توی پروفایل و استوری و اینا طوری رفتار نکن فکرکنه کسی تو زندگیته

کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی باهام رفیق نیستن، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃.امکان نداره ایرانی باشی و الان ته گلوت یه جوری نباشه😅😅😅😅سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒 از چین خوش آمدی عزیزم، دستم به چینِ دامنت😍 برچین تمامِ تمام را، زحمت ما هم به گردنت😘❤️
دختر دوره زنگیه برو داشته هاتو بکار ببر دائم الگپ باش باهاش! هی از درس و دارو بپرس اتفاقا تو بچه ها ...

وای آبجی خدا خیرت بده، سپاسگزارم ک وقت میزاری❤️❤️

چشم، فردا بهش پیام میدم، دعا کن دعا کن اونم منو بخاد😔

عزیزم ان شاء الله خدا حاجت هاتو برآورده میکنه بهش امیدوار باش، خداراشکر ک رشته ی عالی قبول شدی، دختر خوبیم هستی، مطمئنن خدا باهاته خوشگل جان❤️❤️

1760
وای آبجی خدا خیرت بده، سپاسگزارم ک وقت میزاری❤️❤️ چشم، فردا بهش پیام میدم، دعا کن دعا کن اونم منو ب ...

نه عزیزم من خیلی خیلی تو لجن هسم اما تو برای زندگیت بجنگ مشتاق گپ باش و تو ذوقش نزن بذا بهت عادت کنه ... اون از تو خوشش اومده..😊میترسه بهت بگه برا کار خودشم بد بشه ابروش بره دره باغ سبز نشون بده سیاستمندانه..

مردا اگه واقعا از کسی خوششون بیاد به این زودی عقب نمیکشن، ولی توی پروفایل و استوری و اینا طوری رفتار ...

🤦🏻‍♀️آره باید حواسم باشه😞میدونم ولی خب آخه پس نگاه هاش چی؟ توجه کردناش چی؟ شماره دادنش چی😞

اینا منو درگیر کردن ک فکر میکنم ازم خوشش میاد😔🤦🏻‍♀️

مردا اگه واقعا از کسی خوششون بیاد به این زودی عقب نمیکشن، ولی توی پروفایل و استوری و اینا طوری رفتار ...

🤦🏻‍♀️آره باید حواسم باشه 😞 میدونم ولی خب آخه پس نگاه هاش چی؟ توجه کردناش چی؟ شماره دادنش چی 😞؟ 

اینا منو درگیر کردن ک فکر میکنم ازم خوشش میاد😔

نه عزیزم من خیلی خیلی تو لجن هسم اما تو برای زندگیت بجنگ مشتاق گپ باش و تو ذوقش نزن بذا بهت عادت کنه ...

😍وااای خداااا چقد حالمو خوب کردی😭😭😭به حق ثارالله که خدا حالتو خوب کنه آبجی😭❤️❤️

چشم سعی میکنم خیلی خوب باهاش گپ بزنم و برم جلو چشمش اونجا😭ان شاء الله ک خدا بخاد❤️❤️😭دعام کن لطفا

😭😭😭هیع آبجی😔😔😔منم میترسم بهم بگه نمیخامت😭😭

بهش بگودومادننم میشی؟😆😆

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
1665
😍وااای خداااا چقد حالمو خوب کردی😭😭😭به حق ثارالله که خدا حالتو خوب کنه آبجی😭❤️❤️ چشم سعی میکنم ...

حتما دوست داشتی با من در ارتباط باش بهت انرژی مثبت بدم کم نیاری...😊معلومه عاشقشی چون هی با جزئیات مینویسی  درموردش و طولانی.. فدای دعای قشنگت... خداجان نگاهی ب ما بکنه😊

حتما دوست داشتی با من در ارتباط باش بهت انرژی مثبت بدم کم نیاری...😊معلومه عاشقشی چون هی با جزئیات م ...

الان بهت درخواست دوستی میدم آبجی

واقعا عاشقشم:) انگار همیشه قلبم برا اون میزده:) 

الهی آمین جانم❤️❤️

😞شوما هم مسخره کن منو🤦🏻‍♀️عی خدا  من واقعا از روی ناراحتی و درخواست کمک تاپیک زدم😔ک مشورت ...

اخه گلم واقعاپیام بدی چی بگی خوووو 

نگوبزاراون اول به توابرازعلاقه کنه 

حالابعداهم ازدواج کردیدمدام بهت نگه خودت به من پیام دادی وفلان 

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
اخه گلم واقعاپیام بدی چی بگی خوووو  نگوبزاراون اول به توابرازعلاقه کنه  حالابعداهم ازدوا ...

😑گفتم ب بهونه های مختلف بهش پیام بدم، ببینم چجوری باهام گپ میزنه، شاید یخش آب شد😞شاید میخاد بیشتر بشناسه منو😔شاید نمیدونه من دوسش دارم😞یا برم ببینمش دارخونه

1651