2726

بچه ها من اول میخواستم تمااام و کمااال جهیزیه مو بگیرم

جوری که حساب کردم صدتومنی میشه

حالا میخوام بدونم که بخواام انقد جهیزیه بگیرم کار درستیه؟ با توجه به اینکه ما فعلا خونه نداریم و باید رهن کنیم.

الان نظرم عوض شده میخوام چیزای ضروری رو بگیرم و ظرف و ظروف شیک ولی تعداد کم و خیلی ریخت و پاش نکنم، هرچقدر از صدتومن اضافه موند بهم نقد بدن بزاریم روی پول پیش خونه ای که میخوایم بگیریم و یه خونه بزرگتر رهن کنیم.

اوناهم گفتن فکرخوبیه

بنظرتون کارم درسته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله ک فکر خوبیه 

اما آدمت و خانوادش رو حتما بشناس که بعدا از خودت لجت نگیره هم پول بدی هم درستی ببینی

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2728

اگر میتونستید خونه بخرید فکر بهتری بود! 

اگر خانواده شوهرت ممکنه بعدا بهت سرکوفت بزنن بخری بهتره

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

بله اونا از خداشونه

خب تو چرا پول پیش بدی؟؟

فراهم کردن خونه وظیفه داماد و خانوادش هست.

شما وسیله ضروری بگیر بقیه پولم بزار جیب بابات بمونه.

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...

بنظر من که ظرف و ظروف زیاد نگیر.چون روزی یه مدل جدید میاد تو بازار.

و اینکه دیگه رفت و امد و مهمونی خیلی کم شده.بیشتر وسایل بزرگ و تو چشم رو بگیر.

بعدم الان پیشنهاد پول رو نده برای رهن خونه.بذار اگر همسرت کم آورد بعد بابات به عنوان هدیه بهتون بده.

اینجوری هم کمک به همسرت میشه هم ابهت پدرت بالاتر میره و همسرت همیشه ممنون دار پدرت میمونه.

اینکه بگی بقیه پول جهیزیم اصلا به چشم همسرت نمیاد.ولی اینکه پدرت به عنوان هدیه برای خونه بهتون بده خیلی بهتره

2706