2733
2734
کجا اشنا شدی  چطور پیشنهاد دوستی داد

اقوام دور هستیم خیلی دنبال شمارم گشت پیدا نکرد شماره مامانمو پیدا کرد اس داد به مامانم و مامانم سواد نداشت من خوندم بعد فهمیدم چخبره 

متن در تاریخ ۹۹/۹/۹بزرگترین آرزوم خونه دار شدن رسیدممم ممنونم خدایاا  بچه ها کی در مورد کیست چیزی میدونه کمکم کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد چیزی ازتون نخاست؟رابطه ای چیزی

نه اصلااا چون روز اول بهش گفتم اگه حرفی بزنی کل رابطرو میزارم زیر پام و واقعا احترام گذاشت

متن در تاریخ ۹۹/۹/۹بزرگترین آرزوم خونه دار شدن رسیدممم ممنونم خدایاا  بچه ها کی در مورد کیست چیزی میدونه کمکم کنه
2728
خداروشکر خیلی خوب بوده پس

بله خداروشکر ولی تروخدا با سیاست پیش برو بکشش به سمت خودت بزار دنبالت بیاد بزار برات بجنگه مثل خواهر هر سوالی بود ازم بپرس خوشحال میشم کمکت کنم 

چی گفته بود

اس داد سلام .... اسم مامانم خودتونید منم اس دادم دخترشم بفرماید 

2738
اخییی  حالا فکر کن بابات جواب میداد فک کنم خواستگاری میکرد 😁😁

بعد منم رفتم به بابام گفتم این کیه عکس پروفایلشو گفت پسر فلانیه گفتم اس داده گفت اره تو گروه خانوادگی بوده قبلا 

رسمی مثلا چطوری ؟ سلام علیکم خوب هستین دوستتان دارم  یا اصلا از عشق و عاشقی حرف نمیزد تعریف کن ...

ببین کاملا واضح بود تاحالا با دختر حرف نزده

جفتش

ب زور محل میداد😂😂 اصلا جلف نبود

من اگر نیکم و گر بد ؛ تو برو خود را باش !