2410
2553
عنوان

راجب زایمان یه سوال داشتم

106 بازدید | 11 پست

سلام من سی و هفت هفته باردارم بارداری دوممه سری قبل سزارین شدم

دکترم تو زایشگاه مریم کرج هست بهم نامه داده که برم همونجا

میخاستم بدونم اگه با نامه دکتر برم و انتخاب دکتر با خودم باشه ایا باید یه هزینه جداگونه به دکترم بدم یا همون هزینه معمول بیمارستان و باید بدم.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمعنی نمیخاد؟  راستش خوب و بد راجبش زیاد شنیدم  ولی بخاطر اینکه دستگاه داره میخام برم ا ...

اره من خودم از دکترم پرسیدم گف من حق بیمو میگیرم شما فقط هزینه بیمارستانو میدی ک حوالی ۵ تومن میشه، عه ینی زیاد خوب نیس؟

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2456
اره من خودم از دکترم پرسیدم گف من حق بیمو میگیرم شما فقط هزینه بیمارستانو میدی ک حوالی ۵ تومن میشه، ...

چیزی که راجبش بد شنیدم میگن بچه رو الکی تو دستگاه نگه میدارن برای اینکه پول بیشتر بگیرن

اره من خودم از دکترم پرسیدم گف من حق بیمو میگیرم شما فقط هزینه بیمارستانو میدی ک حوالی ۵ تومن میشه، ...

ولی زندایی زنداداشم اونجا زایمان کرده کاملا راضی بود ازش

راجب همه بیمارستانا خوب و بد زیاد میگن

من زنگ زدم خود بیمارستان گفت با بیمه تامین اجتماعی سه و نیم در میاد شما بیمتون چیه؟ 

من زنگ زدم خود بیمارستان گفت با بیمه تامین اجتماعی سه و نیم در میاد شما بیمتون چیه؟ 

تامین اجتماعی دارم دکترمم مطمئن نبود گف ۵ تومنو در نظر بگیر اما حتما همون سه و نیمه، دکترتون کیه؟ من احتمالن خدا بخاد ۷ تیر عمل میشم

2714
تامین اجتماعی دارم دکترمم مطمئن نبود گف ۵ تومنو در نظر بگیر اما حتما همون سه و نیمه، دکترتون کیه؟ من ...

دکترم سمانه عزیزیانه

منم تاریخ سونوم مال 8تیره

ولی سی و نه هفتم تا یکم تموم میشه احتمال یکم دوم تیر برم برای زایمان، 

شما وقت گرفتی از بیمارستان؟ 

دکترم سمانه عزیزیانه منم تاریخ سونوم مال 8تیره ولی سی و نه هفتم تا یکم تموم میشه احتمال یکم دوم تی ...

انشالله بسلامتی دکتره من سولماز معین الدینه ، ن هنوز گفته ۲۵ برم سونو بعد برم پیشش نامه بده اما گف اگه زودتر شد خودت برو بلوک زایمان اونجا بامن تماس میگیرن دکترم گف ۳۸ هفته و دوسه روز عملم میکنه 

انشالله بسلامتی دکتره من سولماز معین الدینه ، ن هنوز گفته ۲۵ برم سونو بعد برم پیشش نامه بده اما گف ا ...

ممنون عزیزم 

انشالله نی نی جفتمون سالم و سلامت بیاد تو بغلمون...