2726
عنوان

مدام دچار حمله میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 27 پست
شوهر من همچین بیماری داشت و ازم پنهان کرد. توروخدا قبل ازدواج مطرح کنید با طرفتون الان منم دارم بیما ...

جدا شدی

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدا شدی

نه در شرفش هستم واقعا خیلی نامردی کردن بهم نگفتن منم از اونجا که صبورم چندین ساله تحمل کردم ولی اصلا نمیشه ادامه داد آخه شوهر من فقط پانیک نداره کلا پرخاشگره این آخری دکتر بهش قرص اسکیزوفرنی داد منم دارم مریص میشم

نه در شرفش هستم واقعا خیلی نامردی کردن بهم نگفتن منم از اونجا که صبورم چندین ساله تحمل کردم ولی اصلا ...

بچه نداری عزیزم 

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم
2728
جدیدا قرصشو عوض کرد دکتر دیدم زده برای درمان اسکیزوفرنی و دو قطبیه.خیلی حالم بده 😓😔

البته هر قرص ممکنه کاربردهای متفاوت داشته باشه قرص هست برای وسواسه برای اضطرابه و برای انحراف جنسی هم هست

البته هر قرص ممکنه کاربردهای متفاوت داشته باشه قرص هست برای وسواسه برای اضطرابه و برای انحراف جنسی ه ...

کلا شوهرم اضطراب شدید داره در حدی که رفتاراش نرمال نیست سر کار میندازنش بیرون با خانوادم کلا شبی وحشیا برخورد میکنه و... 

کلا شوهرم اضطراب شدید داره در حدی که رفتاراش نرمال نیست سر کار میندازنش بیرون با خانوادم کلا شبی وحش ...

بهش کمک کن تا حالش بهتر بشع.دکترشو عوض کن .اگه کرجی یه دکتر خوب سراغ دارم

((((بیاد اولین دیدار)))
بهش کمک کن تا حالش بهتر بشع.دکترشو عوض کن .اگه کرجی یه دکتر خوب سراغ دارم

چقد کمک کنم. اگه باهم صادق بود کمکش میکردم دلی وقتی ازم پنهان کرد و با کلی دروغ اومد جلو دیگه دلم باهاش صاف نیست. تازه با این حال چندین سال پیشش موندم تا شاید بهتر شه ولی نشد و منم داره مریض میکنه و باهام بد رفتاری میکنه