2726
عنوان

امروزچند قلم از جهیزیه امو گرفتم شد ۱۹میلیون وششصد😢😢😢😕😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 151002 بازدید | 1308 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم چاقوهای منم همین مدله ولی طلاییش چینیامم مدل چینی شمام برا همین من طلایی گرفتم

مبارکااا😍

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹
2728
اون گل بنفش درشتا دستی ۶۵۰ البته کامله سرویسش

کدوم بفرست ینی ۱۲ نفره؟

یه صلوات واسه حاجتم میفرستی خدایا یه حس پاک و واقعی و دوطرفه بین منو اونی که بهش علاقه دارم قرار بده بهم برسیم و خوشبخت بشیم😍😍😍

خانومی شما که کردی چرا نمیری از بانه خرید کنی با این ۱۹ میلیون میشه خیلی چیزا خرید یا اگه تهران هستی برو از شوش بگیر ما با ۲۰ میلیون بیشتر جهیزیه خواهرمو از شوش گرفتیم

سعی کن در خرید جهیزیه  وسایل بزرگ را بخری بیشتر به چشم میاد و وسایل کوچک گرانتر میشه و بنظر نمیاد البته مورد نیاز رو بخر  یک پیج هست بنام قسطی کلاب در اینستا بادر وب پیداش کن واقعا خوب قسطی میده،حالا چی کم داری؟

من رفتم ی هفته پیش کولر بخرم گفت 16-تومن دیروز پولو اماده کردم رفتم بخرم گفت 21شد اخه واقعا این چ و ...

کولر ماهم داره میشد به نیم سوز که هست ولی معلومه بادش کم شده. کولر آبی البته

کولر چی بود ۱۶ تومن ؟🤪

ببخشید کسایی که تو تاپیک بعدی که عکس های بیشتری از جهزیه ان ویاقصد گذاشتن عکس از جهزیه خودشون دارن و ...

من 😄😍😍

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم 😍 مرد من تو بهترین و خوش اخلاق ترین و مهربان ترین مردی هستی که تا کنون دیده ام عاشقتم زیبای من                 👩‍❤️‍💋‍👨 تو مرا جان و جهانی حضرت یااار 👩‍❤️‍💋‍👨 برای شادی روح خواهر عزیزم صلوات میفرستی 🙏
2706