2737
2734
عنوان

امروزچند قلم از جهیزیه امو گرفتم شد ۱۹میلیون وششصد😢😢😢😕😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 151002 بازدید | 1308 پست

استارتر کسی نیست شما رو راهنمایی کنه برای وسیله گرفتن؟ شما که تاپیک زدی پولم کمه بزای جهزیه... چطور میری سطل و جا دستمال برمیداری 480 

یا سیتی 280 

میتونی خیلی کاربردی خرید کنی... ما دیگه رفتیم تو زندگی و تجربه داریم سرویس چینی 30 نفره چه کاربردی داره؟ خصوصا تو این وصعیت گرونی  و کرونا که کسی خونه کسی نمیره.... باید یکی راهنماییت کنی که کاربردی بر داری؟ 

حالا که همه عروس خشگلا اینجا بزارین همه سئوالامو بپرسم چون خواهرم کوچیکم نامزد داره همش میگه آبجی بر ...

لباس بستگی داره چه مدلی برداری اگه بخوای راسته بگیری از پرنسسی ها که قسمت دامنشون باز تره گرون تره از ۵۰۰به بالا یک و نیمم حتی هست به بالا

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه داماد ما توان مالیش بالا نیست پدرم میگه بهش فشار نیاد گناه داره اگه شوهرت وضعش خوبه چراکه نه بهت ...

خب بله درسته نباید فشار آورد...وضع شوهرمم خوبه ماشالله من فقط واسه ی کرونا میترسم

🤐
2728
استارتر کسی نیست شما رو راهنمایی کنه برای وسیله گرفتن؟ شما که تاپیک زدی پولم کمه بزای جهزیه... چطور ...

خب الان قیمتا همه از این بالاترن عزیزدلم من ارزون ترین چیزا رو دارم میگیرم و وسیله هایی که واقعا مورد استفاده ام قرار میگیر ه مثلا من توستر خواستم بگیرم دوتومن ولی دارم یه ۷۰۰ بجاش میگیرم از سر و ته همه اشون یه جورایی زدم 

کاش منم با شوهرم بود😐 اصفهان همه چیز با دختره غیر از تلیویزیون و یدونه فرش

عزیزم من خواستگارم اصفهانی بود 

شما مهریه رو چقدر میگیرین؟ 

خواستگارم مذهبی بود و می‌گفت ما باید مهریه را بدیم 

شما هم همینطورین؟ 

بعضی از مربعا که خیلی بزرگن مثل بعضی  ارکوپالا

منم از همون مربع خیلی بزرگاس اخه😁

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2738
عزیزم من خواستگارم اصفهانی بود  شما مهریه رو چقدر میگیرین؟  خواستگارم مذهبی بود و می‌گفت ...

چه خوب🤩مهریه معمولا الان همه ۱۱۴میزنن

مبارک باشه عروس خانم با دل خوش از تک تک وسیله ها استفاده کنی انشاالله

من ۶ ساله ازدواج کردم یه نصیحت خواهرانه بهت میکنم که وسایل کاربردی و مهم رو بخر و سعی کن وسایل درشت رو خوب بخری وسایل ریز ریز رو بعدن هم میتونی تو زندگی کم کم بخری...خوشبخت باشید

من عاشق و شیدای توام
خب الان قیمتا همه از این بالاترن عزیزدلم من ارزون ترین چیزا رو دارم میگیرم و وسیله هایی که واقعا مور ...

نه من فکر نمی کنم اینطور باشه...تنوع قیمت خیلی هست میشه سطل از پلاسکو گرفت ساده... چون کاربردش بزای آشغال ریختن هست.. نیاز به شکیل بودنش نیست یا هر چیز دیگه ای

نه من فکر نمی کنم اینطور باشه...تنوع قیمت خیلی هست میشه سطل از پلاسکو گرفت ساده... چون کاربردش بزای ...

اره چوبیش هست ۱۸۰ تومن ولی ما خودمونچوبی داشتیم بعد مدتی وا میرع از هم 

2706