2737
2734
عنوان

امروزچند قلم از جهیزیه امو گرفتم شد ۱۹میلیون وششصد😢😢😢😕😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 151002 بازدید | 1308 پست
خانوماکی واسه جهازش ماشین ظرفشویی خریده واقعا استفاده میشه یانه

اگه جنس خوب باشه آره ، من ال جی دارم خیلی بد میشوره و لک میندازه و اصلا راضی نیستم  ولی مال مامانم بوش بود اینقدر تمیز میشست و خوب بود برق میندازه و خشک میکنه خیلی خوبه برای مهمان یا حتی برای خودتون دو روز یکبار روشنش کنی

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت و مذهب خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره اصفهان خیلی رسماشون مضخرفه کاش جنوبی بودم پسر همه چی میخرید😂

😂😂😂جدی ..

البتع ماهم تا چندسال پیش کل جهاز با پسر بود خانوادا دختر هرچی دوس داشتن 

متاسفانه این رسم منسوخ شد

یا  ودود ...
جدا امروز رفتم فروشگاه توی ظرفشویی رونگاکردم باخودم گف ظرف چیدنش سخته

فکر نکنم ما فامیلمون داره رفتیم مهمونی کل ظرفا رو راحت چیدشون داخلش وقتی هم بیرون اوردشون تمیز بودن مامان منم میخاد بخره

برای خوش بخت شدنم یه صلوات مهمونم کنید ❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘 
2731
2738

عزیزم مبارکت باشه خیلی خشگلن همشون😍فقط ی سئوال بخای کل جهزیه رو بخری بدون وسایل اضافی کلا چقد هزینه میبره حدودی کسی خبر داره تازه ازدواج کرده باشه؟

چشم رنگیه یکی یه دونه😍
اگه جنس خوب باشه آره ، من ال جی دارم خیلی بد میشوره و لک میندازه و اصلا راضی نیستم  ولی مال مام ...

الان بوش والجی خیلی گرونن اصلشم گیرنمیاد

تازه میگن اگ قطعاتش خراب بشه قطعش پیدانمیشه

مارک کورال خوبه بخرم

استاتر جان تو این گرونی اجناس.حالا جادستمال و سطل واقعا واجبه     عزیزم چیزا ضروری بگیر ...

درست میگی عزیزم ولی چینی واسه جهاز عروس تو رسومات ما جز ضروریاس از ارکوپال و پ یرکس و ملامین واسه جلو دست استفاده میکنن سطل هم چون استفاده داره گرفتم خیلی چیزای غیر ضروری رو نمیگیرم دیگه مثل غذاساز چای ساز گوشت کوب برقی ساندویچ ساز بستنی ساز ماکروویو بجاش توستر و...

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹

مبارک باشه عزیزم

ولی اول وسایل بزرگ رو بگیر.

جا دستمال و سطل زبالت عین مال منه😁

فقط برای من در نداره

فکر کنم۴۰۰ خریده بودم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

بچه ها با همسراتون صحبت کنید سعی کنید همه چیز رو آسون تر بگیرید من تلویزیونم برای مجردی شوهرمه قالی رو نادر شوهرم داده سه  چهار تا کالای بزرگ پای مرد هستش ولی چون میدونستم دستش خالیه خودم یخچال رو گرفتم سرویس خواب و خودم گرفتم ماشین لباسشویی و ماکرو داشتم لوازم برقی نزدیک ۱۵۰۰ شوهرم خرید مبلمان رو اون خرید یه جوری همو پوشش بدین که اول زندگی اذیت نشین

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2706