2726
عنوان

امروزچند قلم از جهیزیه امو گرفتم شد ۱۹میلیون وششصد😢😢😢😕😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 151002 بازدید | 1308 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها منم تازه وسیله خریدم امروز عکس گرفتم بذارم؟

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2728
خوشبحالتون ما فقط یه ساید خریدیم ۴۵تومن فکرکنم حدود ۲۰۰ تومن یه جهاز برامون دربیاد البته من خیلی چیز ...

مثلا یخچال با شوهرم بود من ازابن مدل جدیدا تک در ..

سام خریدم ۱۲ تومن...خودمم راصی نبودم گرون بخریم..شوهرم با پول موندش میخاییم خونمون عوص کنیم ی شهر دیگه خونه بخریم

هم خوشگل هم اندازه ی ساید 

ادم محبور که نیست 

یا  ودود ...
از ساعت شیش تا یازده و نیم تو مغازه بودم که وسایلو واسم بزاره باشوهرم رفتیم وقتی اوردیمشون خونه انقد ...

وای اره دقیقا😂😂😂😂چقدر شبیه همیم...منم میخوام تاپیک بزنم تا عکس جهزیه مو بزارم و بقیه هم بزارن و از هم ایده بگیریم..و بابت اینکه الان میزاری مرسی😍😍😍گذاشتی لاک کن دوباره 

🤐
به نظر شما چیا رو نخریم 

ماشین ظرفشویی

قابلمه یه دست جنس خوب کافیه

سرخ کن و هواپز و تخم مرغ پز و این خورده ریزا که استفاده نمیکنی اضافست

تشک وپشتی خیلی نگیرید من تو خیلی جهازا دیدم ۱۰ پشتی دارن ۱۰ تا پتو آخه چه خبره مگه هتله؟😂

گر بگویم که تو در خون منی بُهتان نیست...
خانوماکی واسه جهازش ماشین ظرفشویی خریده واقعا استفاده میشه یانه

من دختر داییم خرید ی بارم استفاده نکرد گفت خریدم ک داشته باشم 

ولی من نمیخرم همینجوری خریدن کل جهیزیه کمر شکنه هزینه اضافی گذاشتن گناه داره دگ 

برای خوش بخت شدنم یه صلوات مهمونم کنید ❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘 

بچه ها لطفا به خونواده ها تون فشار نیارید ما تازه داریم میریم خونه ی خودمون به شوهرمم گفتم .

گفتم که واقعا نیاز نیست اول زندگی خودمون رو کلی اذیت کنیم من مامانم همه وسیله هاش مارک هستن ولی خودم با توجه به شرایط اصلا سعی نکردم خونواده رو توی هول بندازم خودم با پول خودم کم کم خریدم خیلی چیزا رو پول زیادی بابتش ندادم مثلا یخچالم رو مارک سوزان گرفتم ۴ ملیون

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2706