2726
عنوان

امروزچند قلم از جهیزیه امو گرفتم شد ۱۹میلیون وششصد😢😢😢😕😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 151002 بازدید | 1308 پست
قشنگه مبارکت باشه خانوم انشاالله به خوشی استفاده کنی ❤❤❤😍😍😍😍

فدات گلم ت هر عکسی میزاری منم از خودم میزارم نظر سنجی کنم ببخشید 😉😆😂

برای خوش بخت شدنم یه صلوات مهمونم کنید ❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘 

عزیزم نگران نباش ' من از تو بدتر بودم ' پشتوانه ای هم نداشتم  جز  خدا ومادرم ولی خدا ب پولم برکت داد و همه چیز بهترینشو خریدم ' واقعااا خدا خودش ردیف میکنه . فقط سعی کن اگ پولشو داری زودتر بخری ' ساعتی قیمتا میره بالا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخرشم من کاربرد این سطل و جا دستمالی رو نفهمیدم 🤔حالا جا دستمالی یه چیزی ولی خدایی آدم دلش نمیاد تو این سطل ها آشغال بریزه آخه مثل سطل آشغال آشپز خونه هم نیست که تا کله پر بشه بعد خالی کنی 🤪

همیشه قبل خرید دعا کن و از خدا بخواه و صدقه بزار به نیت جنس خوب و قیمت مناسب.  ان شاءالله براح ...

فدااا😍😍😍😍مرسی گل من امروز جالبیش اینه کسی که حسابدار این فروشگاه بود که لوازممو گرفتم تو سیستمشون اشتباهی ۵تا زودپز زده بود ۶تا سرخ کن😂 همون چند قلم شد ۳۵میلیون نزدیک بود غش کنم😂😂😐😐😐اخر درستش کردیم شد ۱۹

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹
2728

الان داریم برای دخترخالم جهیزیه میخریم یعنی قیمتارو که میبینم مخم سوت میکشه من سال ۹۶ عروسی کردم قشنگ هروسیله ای که من خریدم الان قیمت چهار پنج برابر شده

خدا انشالله به پولتون برکت بده 

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم

مبارکت باشه اسی

خوشبخت باشین  

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
فدات گلم ت هر عکسی میزاری منم از خودم میزارم نظر سنجی کنم ببخشید 😉😆😂

بفرما عزیزم منم دارم میزارم دیر لود میشن

مبارکت باشه عزیزم غصه نخور خدا بزرگه 🤗اگه بازم عکس داری با ذکر قیمت بفرست و اینکه کدوم شهری عزیزم😍

سرویس چینیش به صورت فله ای سی نفره برداشتم ۵تومنی شد اون طرح طلاییه من لرم از دورود🤭🙈

فدااا😍😍😍😍مرسی گل من امروز جالبیش اینه کسی که حسابدار این فروشگاه بود که لوازممو گرفتم تو سیستمشو ...

اصلا غصه شو نخور عزیزم. با خدا باش و پادشاهی کن 

من خودم با دعا جوری جهیزه ام جور شد و چنان حسابی شد، که هنوز بعد از چندسال زبانزد فامیله. 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
2706