2726

خانوم گلا میشه واسم دعا کنید یالطف کنید صلواتی بفرستیو که بتونم همه جهازمو با قیمتای مناسب و کیفیت خوب بخرم پولم کم نیاد😢😢😢چون دیگه پس اندازی نداریم که بتونم چیزی بگیرم

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از ته ته دلم برات دعا کردم عزیزم

خوشبخت باشی  

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2728

خیلی اجناس گرونه درکت میکنم عزیزم 

منم چند ماهی ی بار ی خورده ریز میخرم 

ولی هنوز خیلی مونده😥😥

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
خدا خودش کمکت کنه عزیزم . خییییلی سخته . 

مرسی گلم همچنین❤❤❤ منو خواهرمم دوقلوییم دیگه بدتر😢😢😢محتاجیم به دعای شما عزیزان

خیلی اجناس گرونه درکت میکنم عزیزم  منم چند ماهی ی بار ی خورده ریز میخرم  ولی هنوز خیلی م ...

مبارکت باشه خانومی انشاالله به خوشی استفاده اشون کنی و پولت پر برکت باشه 

خیلی دعات کردم عزیزم چون خودمم دستم تو جهاز خریدنه درک میکنم شرایطتو خیلی سخته خدا به هممون کمک کنه

الهی آمین😍😍😍مرسی از دعای قشنگت 

مرسی گلم همچنین❤❤❤ منو خواهرمم دوقلوییم دیگه بدتر😢😢😢محتاجیم به دعای شما عزیزان

😙😙😙😙😙 انشاا... خدا خودش از جایی که متوجه نشی همه کاراتو روبه راه کنه. منم این دوران رو گذروندم میدونم چقدر سخت و پراسترسه

2706