1735
1714

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718

ازین ب بعد کل بچها قرن جدیدن دیه

توی یه مشکل خیلی بزرگ افتادم ابروم در خطره، برام دعا کنین لطفا، گیر آدم ناخلف افتادم...😭😭              یه چیزی میشه دیگه غصه هاتو بس کن... یه چیزی میشه دیگه حالتو عوض کن.... یه چیزی میشه دیگه.....
1760
1759

😑👊

فَإِذَا قَضَى أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُن فَيَكُونُ.کار خدا اینطوریه که وقتی بخواد کاری بکنه میگه باش، میشه:)♥️💜 نویسنده ی مو فرفری💜💎امروز ۴شهریوره و دارم کنارم امیرم مث همیشه توی پارک قدم میزنم و بستنی لواشکی میخورم... من میدونم قطع امید اخر راه نیست.... میدونم سرطان خون درمان میشه.....💎بیا تو تاپیک لیدی گاگا اگه حرفی هست ناشناس بهم بگو💜

عههههه بیاااا  

اینم شانس ماییییه

میخواستم ۱۴۰۰ بزام هاااا اما شوهر گیرم نیومد😂😂😂

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤

استوری کن پروفایل زشته دیگه خیلی بزرگترا هم‌میبینن

عضو گروه قرمز در  بامداد خمار.                  ۷۹روز تاهدف #۸۶ روز تا جذاابیت (تاریخ شروع چالش ۹تیر ۹۹).                            وزن اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰😑هدف دوم ۷۵😐 هدف سوم ۷۰😌 هدف چهارم ۶۵😇هدف پنجم ۶۰😁وووو هدف نهایی ۵۵😍  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
1651